Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy hízzak? (Kérdésed túl...

Hogy hízzak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok 155cm és 39-40 kg.. Minden osztálytársaim ilyesmi. Van aki kisebb nálam egy kicsit 35kg stb... De én szeretnék hízni egy pár kilót (kb 5öt). Hogyan tudnék? *-*
2012. márc. 30. 21:01
 1/5 anonim válasza:
52%
egyél zsíroskenyeret
2012. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egyél sok szénhidrátot..amúgy meg ez legyen a legnagyobb bajod az életben:)
2012. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni. (pl. úszás, atlétika, szertorna vagy valami ilyesmi. Ha lett volna lehetőségem rá, én a szertornát válaszottam volna... gyönyörű alakod lesz, izmos leszel és hajlékony, a mozdulatid szépen szabályozottá válnak. De választhatsz valamilyen küzdősportot is pl.kyokushin karate, judo, kick-box. Az a lényeg hogy ne csak fuss, hanem a többi izmodat is használd. Annak semmi értelme, hogy ahogy az előttem szólok mondták szénhidráttól hízz meg, mert lógni fog mindened. (3 év múlma meg megbánod...és koplalásba kezdesz vagy valami hasonló) SZÓVAL: SPORT! SPORT! SPORT! És edzés után rizs-hal vagy hús-krumpli. Végezhetsz erősítő gyakorlatokat is otthon vagy kondiba. Az hogy fiatal vagy szerintem nem számít,legalább sűrűsödik a csontod és erődik így. Öregen nem lesz csontritkulásod. :) Arra figyelj hogy az izületeid a megfelelő irányba terhelt. Szóval rendeltetésszerűen ésmindenféle kicsavart mozgással, vagy túlhajlással ne terheld le. Pl:ha gugolsz legyen az állásod vállszéles és csak addig gugolj le, amig a combod vízszintes nem lesz. Utánna ugysem az izmot terheled csak a térded. Kérhetsz edzői, tesitanári segítséget is.
2012. márc. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

13 évesen ne hízz... Majd jön az magától és visszasírod azokat az időket mikor nem híztál ^^

én fiú vagyok 20 éves, életemben nem híztam annyit ehettem amennyit akartam nem látszott meg. Fixen 65 kilo voltam amellett hogy 185 körüli magas vagyok. Feljöttem Pestre idéntől tanulni/lakni és hopp felugrott rám 10 kilo én sem tudom hogyan... úgyhogy ezen ráérsz még filózni szerintem :)

2012. ápr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is 13 vagyok és 39kg! :)
2012. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!