Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » (nem biztos, h. ez jó kategóri...

(nem biztos, h. ez jó kategória. ) de:Szerintetek, ha közösen lottózom valakivel, úgy, h én fizetem a szelvényt, a másik, pedig adja a számokat, pl. pont 5-öt, és azok nyernek, jár e nyeremény fele az illetőnek?

Figyelt kérdés
...Szerintem, lehet, bután gondolom, de mivel, ha nem adja a számokat, nem nyerek-így igen!
2012. márc. 26. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem jár, mert ő is csak tippelget, és veszteség esetén ő semmit sem veszít, így nem fektet be és nem vállal kockázatot, ezért jogilag a tied a pénz. Ha még nem nyertetek, a legegyszerűbb, ha ő is ad bele pénzt, és akkor nincs vita, de erről mindenképp jobb előtta megegyezni :D
2012. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hááát, én lehet ekkora hihetetlenül "balek" vagy jó indulatú lennék? :D Szerintem evidens lenne (mindezek csak feltevések, nem is lottózom),hogy ha nyerünk így -mondjuk egy nem horribilis összeget,- mondjuk 50 milliót, annak is oda adnám a felét, mert én sem nyertem volna meg a pénzt, ha nincsenek a másik fél számai. Sztem.
2012. márc. 26. 23:10
 3/3 anonim válasza:

betyár becsületen múlik szerintem, hogy feleznéd e a nyereményt

szerintem hivatalból az kapja meg a pénzt, aki kiváltja a szelvénnyel

2012. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!