Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Udv! Nagyon sovany vagyok es...

Udv! Nagyon sovany vagyok es szeretnek hizni. Etvagyam se sok van de mikor ehes vagyok akkor sokat eszek, egy nap min 3-szor eszek. Mi a gond?

Figyelt kérdés

57 kg,180 cm vagyok.Nagyon hamar megnottem,ez a gond?Kinovom majd?


Koszonom a valaszokat!


2012. ápr. 11. 12:16
 1/4 anonim válasza:
:D
2012. ápr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tiktaalik ***** válasza:
sörözzél,az hízlal! nem vicc,én is 24 éves koromig a 154 cm-hez 40 kg voltam. most 51 vagyok,igaz 40 felé már némi évgyűrű is akad rajtam,de a söröcske segített emberré válnom:)
2012. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem igazan szeretnek sorozni..igazabol,inni sem soktam alcoolt.Alcool mentes sor is hizlal?:)
2012. ápr. 11. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:

egyél többször kevesebbet és turbózd az ételeket

ha szendvics: vaj/fűszervaj+sonka+sajt+tojás+zöldség

ha nüzli/zabpehely=joghurt/tej+méz+banán+dió/mogyoró

joghurt=méz/lekvár/dió/mogyoró/mazsola+gyümölcs/pufirizs

leves=több húst bele(gulyás pl) inkább a laktatóbbatt (lencse/borsó/bab) ha zöldségleves akkor mehet bele krumpli, ha krémleves akkor reszelt sajt/piritott kenyérkocka

túró=gyümölcs/méz/olajos mag/mazsola

főzelék=laktatóbbat(lencse, borsó, krumpli)

több hús, hal, tojás

rizshez/krumplihoz zöldségek (főleg párolva lencse, borsó, bab)

gyümölcsbe a magasabb kcal-banán/szőlő

több zöldség, gyümölcs

teljes kiőrlésű kenyér, zab, rizs, krumpli, zöldségek, gyümölcsök, olajos magvak, túró, tojás, hús, hal, sajt, kefyr, joghurt legyen az alap-ezeket variáld

2012. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!