Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a kétliteres...

Miért nem lehet a kétliteres kólásüvegeket nők számára is lecsavarható kupakkal árulni?

Figyelt kérdés
Reggel óta nem bírok lecsavarni egy kupakot, és nőből vagyok, semmi férfi a közelemben. Már volt rongy, kés, lefejtettem fogóval meg késsel a kupak alját, szétszereltem a konyhát, de a kupak meg sem mozdul. Fogadom, hogy egy bivalyerős férfi le tudná szedni, de annyira dühítő ez! Most minek vettem meg, ha nem tudom meginni? Nem olyan természetes mindenkinek a férfitársaság! Nevessetek ki, de nőellenes diszkriminációnak érzem ezeket a sz@r kupakokat. Mérgemben földhöz is vágtam, de még csak fel sem robbant a szénsav (biztos ahhoz is gyenge vagyok).
2012. ápr. 12. 10:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csak nyugi. Nem minden kupak ilyen. Egy sorozatból max 1. nálam is volt olyan, hogy fogóval kellett nekimennem, pedig rám aztán tényleg nem mondhatja senki, hogy gyenge nő lennék. :)
2012. ápr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%

Nőellenes diszkrimináció...


Nehéz nektek azokon a napokon, meg előtte, de ez azért túlzás...


Amúgy meg tiszta férfiellenes diszkrimináció, hogy nekünk nem gyártanak tampont!

2012. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
irj az ombudsmannak :)
2012. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Állítólag már fejlesztik azt a konzervdobozt, ami akkor nyílik ki magától, ha műkörömmel 3x megkopogtatják...
2012. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Baromi vicces, csak nekem fáj a kezem, nem is kicsit.
2012. ápr. 12. 10:48
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, ebben a pillanatban ez nem segít, de lehet kapni ilyen kupaklecsavaró bizgentyűt pár száz forintért. Akár ma is megveheted.
2012. ápr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Miért van olyan érzésem hogy van ennél nagyobb bajod is ?
2012. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Én 22 éves lány vagyok és kb 12 éves korom óta képes vagyok lecsavarni a kupakokat az üdítőkről. Pedig aztán az 50 kilómmal én se vagyok az a húde erős.
2012. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Erőkarnak hívják a megoldást. Nem erős karnak :) Ha van fogó a közeledben, azzal simán le tudod tekerni a kupakot. Csak egy pici fizika.


Bár, csak óvatosan, a földhöz vágás elég rendesen megvadította a piciny széndioxid-molekulákat, ilyenkor nagyon mérgesek tudnak lenni!

2012. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, nem túl erős, ma reggel vettem 2 literes kólát, fura, de ki tudtam nyitni. Nem értem mit problémázol. Ha van olyan, amit valaki írt, hogy minden x-edikből van egy ilyen hibás darab, akkor oké. De ha egyiket sem bírod lecsavarni, akkor nem a kupakkal van a baj. :)
2012. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!