Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a kétliteres...

Miért nem lehet a kétliteres kólásüvegeket nők számára is lecsavarható kupakkal árulni?

Figyelt kérdés
Reggel óta nem bírok lecsavarni egy kupakot, és nőből vagyok, semmi férfi a közelemben. Már volt rongy, kés, lefejtettem fogóval meg késsel a kupak alját, szétszereltem a konyhát, de a kupak meg sem mozdul. Fogadom, hogy egy bivalyerős férfi le tudná szedni, de annyira dühítő ez! Most minek vettem meg, ha nem tudom meginni? Nem olyan természetes mindenkinek a férfitársaság! Nevessetek ki, de nőellenes diszkriminációnak érzem ezeket a sz@r kupakokat. Mérgemben földhöz is vágtam, de még csak fel sem robbant a szénsav (biztos ahhoz is gyenge vagyok).
2012. ápr. 12. 10:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Menj gyúrni ...
2012. ápr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Túlteng itt a jóindulat...
2012. ápr. 12. 12:09
 13/18 anonim ***** válasza:

Voltak itt jó ötletek/észrevételek azért:

Elsőként is, vannak gyári hibások. Egyszer én is összeakadtam olyan üveggel, amiről szó szerint le kellett vésni a kupakját.

Ha nem megy erővel, próbáld meg ésszel: Pl egy fogóval rásegítesz. Másik ami még beválhat: A kupakot az alján egy karika szerűség tartja ott, a kupak első bontáskor leszakad erről. Ezt óvatosan szétvágod ott, ahol szétszakadna, annyival könnyebben nyitható.

Egyébként ha csak nem vagy egy remete egy barlangban, akkor biztos van más is a közeledben, akit megkérhetsz segítsen, nem feltétlen férfi.

2012. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vágd le késsel az üveg nyakát!
2012. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de oltárit nevettem. :) Tényleg nem roszból, de ez aranyos.

Nem tudom szerintem itt senki nem olvasta végig a kérdést, ugyanis már az elején leírta csórim hogy a késsel, fogóval neki esésen túl van sikertelenül.

Szerintem menj át a szomszédba, hátha ott ügyesebben kitudja valaki nyitni, de ha más nem biztos van aksis fúró, azzal megkell fúrni a kupakot és kész.Sok sikert :)

2012. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem nőellenes diszkrimináció, csak sztereotípia, de szőke vagy,igaz?
2012. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Eredeti barna, nem jött be...
2012. aug. 4. 11:46
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor "go to gym"
2012. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!