Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Budapesten lehet kapni Rocksta...

Budapesten lehet kapni Rockstar/különleges* Monster energiaitalt? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés
*különleges alatt azt értem,hogy nem sima (zöld), Lo-carb (kék), Ripper (sárga)

2012. ápr. 13. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Asia center monster boltban lehet kapni.Legalábbis én ott láttam.De ott van minden ruha stb:)
2012. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja bocs ott rippert láttam.De attól függetlenül menj el, ott kérdezd meg náluk szerintem van, ha nincs biztos, hogy tudnak helyet ahol lehet kapni...:)
2012. ápr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 14. 07:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is az Ázsia centeres boltban láttam, de nem csak Rippert, volt Rockstar is, meg narancs Monster. Egyszer pedig Khaost is láttam, de 900 körül van egy doboz, inkább nem költöttem rá.
2012. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 FlatineRefiX válasza:
Szerintem a Khaos csak tévedésből került Magyarországi polcokra.Amugy az Monster Export is kapható de ezt a ME. weboldalán nem tüntették fel.
2012. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!