Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meg tudnál inni 3,5 liter...

Meg tudnál inni 3,5 liter turmixot?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 15:53
1 2
 11/14 anonim válasza:

BM! turmix meg turmix között annyi különbség van mint autó meg autó között hadd ne mondjak típusokat

De ésszerű italra fordítva egy árnyas kerthelyiségben 7 krigli ser (nem bajor krigli) baráti társasággal nyármelegben... meg sem kottyan egy edzettnek.

2012. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Múltkor volt az észbook-ba hogy 2-2,5 liter a gyomor befogadóképessége de 4 -re is ki tud tágulni, viszont akkor már elkezd kijönni belőled mint pl. amikor szívod le a kocsiból a benzint és elkezd jönni folyamatosan. Ilyenkor lehet megfulladni. Ezt szemléltették is egy bábúval.


Én eddig egyszer ittam meg 1,5 liter turmixot, de utána meg se tudtam mozdulni és szúszogtam vagy fél órát. :)

2012. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Talán 1 nap alatt,de nem biztos.
2012. ápr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Simán nem!
2012. ápr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!