Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételt ajánlanátok?

Milyen ételt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egy országos főzőversenyre,ki-milyen ételt ajánlana?

2012. ápr. 18. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van valami meghatározott témakör,nemzet,összetétel,elkészítési idő?
2012. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nincs megszabva a témakör,azt főzünk amit akarunk végül is...az elkészítési idő az 4 óra :)
2012. ápr. 18. 17:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét étel most nem jut az eszembe, de valami olyasmit csinálnék ami aránylag hamar megvan, de kreativitás kell hozzá. Mondjuk Rántott sajtgolyók karfiol krokettel egy kis fokhagymás mártogatóssal vagy tartármártással előételnek. Levesnek egy minesztronét vagy tárkonyos ragulevest adnék. Főételnek: valami halat Dubarryné módra, esetleg fogast vagy egy kijevi jércemellet, vagy egy füstölt karajt grill mozzarellával. Desszertnek: Gundel palacsinta vagy túrós palacsinta vaníliasodóval, somlói galuska.


Jó étvágyat. Én már meg is éheztem.:)

2012. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis eszembe jutott.:)
2012. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
wáó :) köszönöm szépen az ötleteket,én is megéheztem :)
2012. ápr. 18. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden képpen ugy válasz, hogy 2 nehezen emészthető étel ne legyen a menüben. És paszoljanak egymáshoz a kaják.
2012. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
VADAS,Sólet
2012. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nálam a favorit a csülkös káposztáspaszuj leves, utána mondjuk gyorspácolt hússzeletek (röfi) kicsit megbolondítva a páclevet borókarbbogyóval a vadas feeling miatt, esetleg mustáros sörös pácban, héjában sült negyed krumplival, és joghurtos kínai kelsalátával, desszertnek joghurtos piskótatorta tejszinhabbal
2012. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megvolt a verseny utána írd meg mit főztél és hányadik lettél.:)
2012. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!