Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt a legegészségtelenebb...

Mi volt a legegészségtelenebb (házi készítésű) kaja amit idáig ettél?

Figyelt kérdés
Egészségtelen alatt azt értem hogy mondjuk nagyon zsíros volt vagy mások mondják rá hogy zsíros, de a lényeg hogy neked finom volt :D
2012. ápr. 19. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
én holnap csinálok sült oldalast előre sajnálom a szervezetem miatta:)) de annyira szeretem:))
2012. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Szalonna..

senki sem mondta,hogy zsíros,csak anyám csinálta,és tudtam magam is hogy zsíros,de szerettem..egészen addig,míg valaki rossz szalonnát nem hozott..na azután megutáltam egy életre.Főleg,ha úgy hoznak.Az már tényleg gusztustalanul zsíros volt.Vigyázni kell az ember egészségére,mert csak egy életünk van,amit ki kell használni,de csak okosan!:)


16/L

2012. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Grízes tészta! Tészta= szénhidrát, pirított gríz=szénhidrát+ sok-sok barack lekvár. De nagyon szeretem :D
2012. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hamburger. Nagyon finomat tudok csinálni, de attól h házi, még nem lesz egészséges :P
2012. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!