Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc eloételetek,...

Mi a kedvenc eloételetek, levesetek, foételetek, desszertetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Előétel: fogpiszkálós falatkák (pl. mozarella-paradicsom, vagy ubi-mini fasírt)

Leves: nem tudok dönteni :)

Főétel: unokabátyám bográcsos bolognaija sok reszelt sajttal, kecsöppel

Desszert: túró rudi, vagy nem túl gelj, nem túl tésztás, inkább lágy krémes süti (pl. csoki-, eszterházi,... torta)

2012. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Sült libamáj zsírjában, lila hagymával,-palócgulyás-minden, ami rántva van-somlói galuska
2012. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Előétel: valami jó, igényes saláta (pl salátaágyon kecskesajt paradicsommal, olivabogyóval, dióval)

Leves: Édesapám húslevese

Főétel: Bolognai spagetti

Desszert: bármi a madártejen kívül

2012. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Előétel: sós pirított dió

Leves: tárkonyos csirkeraguleves

Főétel: sörös csülök

Desszert: Eszterházy-torta


De a valóságban ha sörös csülköt eszünk, akkor nem kell mellé semmi más, mert egy tányér is annyira laktató, hogy az asztal alá ájul tőle a társaság :D

2012. ápr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Egymás mellé nem illenek egy menüsorba, de ezek:

Tatár, Legényfogó leves, Birkapörkölt juhtúrós sztrapacskával, Gundel palacsinta.

2012. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

hát ennyit nem szoktam enni,de legyen:))

előétel:mondjuk libamáj vagy hasonló

leves:halászlé a favourite

főétel:Sóbasült csirke krumplisalátával

Desszert:Tiramisu,vagy muffin


Ez így hirtelen a kedvenc listán,csak ne egyszerre :DD

2012. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
jah előző vagyok,kihagytam előételnek a tatár beefsteak :D Az a kedvenc,tényleg:D
2012. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Előétel: fogpiszkálós falatkák (pl. mozarella-paradicsom, vagy ubi-mini fasírt) v. valami jó, igényes saláta (pl salátaágyon sajt, paradicsommal, dióval) v. sós pirított dió.


Leves: Hús leves imádom!:)(szcsére mindenki jól készíti nálunk s én is apu szerint:))) Zöldborsó; Paradicsom se rossz.


Főétel: Cordon Bleu; Rántott csirke; Rántott hús; (dögöt döggel szeretem, anyu szerint ne mondjam így...de háp, ha az..) Rakott krumpli; Csirkepörkölt; Kijevi csirkemell; Tepsis Ananászos csirkemell krumplival imádom:)) a legfinomabb s könnyű lekészíteni! ja a krumplit jobban preferálom! Chipszes csirke; Hekk; Pizza: Hawaii; Gyros


Desszert: Diós kosárka; Császármorzsa; Mákos nokedli (tudom sokan mondták kicsit furi az ízlésem..lol..)

Szilvás gombóc, de csak is házi készítésű boltit nem!; Rizsfelfújt:)imádom, készíteni is; Baklava; Gofri, de ez nem olyan, ami gofrisütőben készül, van egy receptünk s az, palacsintasütőben, de nagyon finom:)) Kardinális, Zserbó; Somlóigaluska..ect nagyon szeretem sütiket enni is készíteni is..:)


Azt mondják a Bikák nagy ínyencek..:)


naj meg is éheztem..

2012. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

előétel - kis fasírt golyók uborkával

leves - meggyleves

főétel - pizza

desszert - tiramisu, meggyes piskóta, almás pite

2012. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

előétel:fűszeres mozzarellagolyók paradicsomsalátával

leves:májas sertésraguleves

főétel: párolt citrmos-fűszervajas hal barnarizs, párolt répa, karfiol, brokkoli vagy párolt fűszeres csirkemell rizzsel, paradicsomsalátával

desszert: túró gyümölcsökkel, joghurtos-túrótorta eperrel

2012. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!