Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Coca-Cola...

Mi a különbség a Coca-Cola light és a Coca-Cola Zero, illetve a Pepsi Light és a Pepsi MAX közt? Csak reklámfogás, hogy más neveken is árulják ezeket?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy mindegyik cukormentes.

2012. ápr. 25. 21:28
1 2
 1/12 Phoney ***** válasza:
100%

A light verzióknak van egy külön íze, ami vagy direkt van, vagy a létrejöttükkor használt édesítőszerek miatt (amik nyilván különböznek a cukortól), ezért nem csak az veszi, aki cukormentest akar, hanem az is, akinek az ízlik jobban.


A Zero és Max közelebb állnak a cukros verzió ízéhez, bár részben marketingfogás, ugyanis sok idióta csak azért nem iszik lájtkólát, mert az diétás kóla és a „lányok isszák” (itthon nem tudom mennyire igaz, Amerikában igen), bezzeg a MAX meg a ZERO, az kanos.

2012. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez csak reklám fogás, mert a zero meg a max férfias.. Amúgy emlékszem is, hogy valamelyik reklámjában a kettő közül két fiatal csávó mert kocsival az országúton és Eva Longoria megállította őket és be is szállt hozzájuk. tehát a célközönség a fiatal férfiak.
2012. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem semmi különbség nincs közöttük.

Mindhárom súlyos méreg.

Ha szomjas vagy, igyál vizet, vagy fogj egy narancsot és csavard ki a levét. De a kóláktól - és a többi mesterséges italtól - csak a nyugdíjintézet jár jól. Kevesebb nyugdíjas lesz pár tízév múlva (én még nem találkoztam 90 éves, valaha is kóla-ivóval, pedig több 90éven felüli is van a környezetemben).

2012. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

"én még nem találkoztam 90 éves, valaha is kóla-ivóval"


Én meg igen. Na bumm. Csak azért senki nem fog előbb meghalni, mert kólát iszik, ott más is van. Amúgy sem hiszem hogy sok embernek az lenne az életcélja, hogy 90 évet megéljen. Persze ha egészséges tud maradni, akkor oké, de ahhoz sokkal jobban oda kellene figyelni minden apróságra.

2012. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

én 96éves kóla ivót is ismerek,a nagyim, aki szinte csak kólát iszik, mert szereti. Meg néha sört.

Ha cukormenteset iszol akkor főleg nem méreg .

2012. ápr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

a lightban van vmennyi cukor, egy cukorbeteg tudja! a zeroban tényleg semmi!


a pepsinél passz...

2012. ápr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

undorító édesítőszer íze van mindegyiknek...


amúgy én a light meg a zero között nem érzek különbséget.

2012. ápr. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Nincs közöttük ízre különbség, csak a nevük más.
2012. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"a lightban van vmennyi cukor, egy cukorbeteg tudja! a zeroban tényleg semmi!"


A leírása szerint nincs benne semennyi cukor.


[link]

2012. ápr. 26. 18:32
 10/12 A kérdező kommentje:

Viszont a világ legnépszerűbb üdítőitala tele van az emberi szervezet számára nagyon hasznos tápanyagokkal:)


Az eredeti változatban levő cukor még a leghasznosabb összetevője egyébként (mértékkel fogyasztva), de azt ördögnek kiáltották ki az utóbbi években.

2012. ápr. 26. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!