Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ilyen Orbit rágókat már nem...

Ilyen Orbit rágókat már nem is lehet Magyarországon kapni?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem mindkettőt, de úgy 2 éve már sajnos nem is látok sehol se. Az egyik ilyen nagyobb dobozban volt, minden darab külön papírba csomagolvas és málnás, áfonyás...

A másiknak a nevét is tudom, Orbit Fusion. Az pedig olyan volt, amibe ha beleharaptál valami lé is kijött.

Én személy szerint mindkettőt imádtam, nagyon örülnék, ha még egyszer elrághatnék belőlük egy csomaggal, de sajnos én már nem látok sehol se. Valaki esetleg nem találkozott valamelyikkel mostanában? Vagy tudja hol lehet kapni?

Előre is köszönöm a normális és hasznos válaszokat!



2012. ápr. 26. 07:16
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja, és természetesen a képek:

[link]

[link]

2012. ápr. 26. 07:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az elsőt lehet még kapni,én mistanában nem láttam.vuszont a 2.-at még abszolúte nem is láttam.
2012. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tescoban, Sparban, Metroban nézz körül.

A Tescoban ott a pénztáraknál szoktak ezek a rágók lenni.

2012. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
néztem mindenhol, nem volt...
2012. ápr. 26. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!