Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan készítsek McDonald's...

Hogyan készítsek McDonald's McMuffint?

Figyelt kérdés
Igazából a tojáson van a lényeg...Hogy legyen olyan szép kör alakú?Tippeket kérek!Előre is kösz!
2012. ápr. 30. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
muffinsütőbe
2012. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ncsaba8888 válasza:
A tojás legyen kör alakú vagy a muffin? O.o
2012. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Igazából a tojáson van a lényeg"Már leírtam

A tojást kérdezem

2012. ápr. 30. 23:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Az nem sütemény XD Az valami kaja amibe tojás is van és szép kerekre van sütve.

[link]

Ő lenne az :D

Lehet venni olyan serpenyőt amin 4 mélyedés van v sztem ha egy fénkszaggatót teszel a serpenyőre, azzal is meg lehet oldani, de nem vagyok benne biztos.

Am legközelebb tegyél ink képet mert nem mindenki ismeri a mekis kajákat és a muffinról egy sütire asszociálnak

2012. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jobban megnéztem a képeket és nézd csak:

[link]

Gondolom így csinálják a mekiben :D

2012. máj. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


csak hogy milyen vastag lesz a tojás azt nem tudom :D

vagy egy ilyen sütőforma

[link]

2012. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én mekiben dolgozom. Szerintem próbáld meg azt, amit az egyik válaszoló írt, hogy fánkszaggatót teszel a serpenyőbe. A mekiben ez úgy készül, hogy forró grill-lapra helyezzük a sütőkeretet (ez lényegében egy sín, aminek mindkét oldalán 4-4, kb. másfél centi magas kemény gumikarika van), befújjuk olajjal, és egyenként beleütjük a tojásokat. Picit felkavarjuk a tojásokat, aztán az egészet letakarjuk egy olyan fémlappal, aminek a közepén van egy pici tölcsér. A tölcsért félig kell tölteni vízzel (ez mondjuk kicsit kevesebb, mint fél deci víz lehet), és a víz egy pici lyukon keresztül be tud szivárogni a tojásokhoz. Azok ebben a gőzben "főnek meg", illetve az aljuk megsül a grillen. Szóval nem gondolom, hogy otthon készíthető pont ilyen, de mi így csináljuk, talán ez a kis leírás segíthet, hogy minél hasonlóbb tojást készíts. :)


A muffinzsemléhez van egy jó recept NoSaltyn, bár nem próbáltam, de a recept melletti képen nagyon hasonlítanak a muffinok a mekishez. :)

2012. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Lidl-ben szokott néha lenni ilyen tojássütő forma, többféle formák is vannak.
2012. máj. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!