Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen az a családi tejföl?

Milyen az a családi tejföl?

Figyelt kérdés
Receptben olvastam már többször is, hogy családi tejföl kell hozzá. Ez most akkor a 450 gr-os?
2012. máj. 2. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik már annyiba kerül, hogy egy családnak össze kell rá dobnia, az összes pénzüket, hogy meg bírják venni.



Asszem az Alföldi tej árul valami 800 grammosat 900 forintért vödörbe.


Buher főnököm szokta minden nap ebédre zabálni...

Van akinek jól megy.

2012. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is az a kis vödrös. Én a rakott krumplihoz szoktam olyat venni mert nállunk rétegek közé is szokás tenni meg 1 nagy és 1 kis adagot csinálok. De kb 2-3 havonta egyszer van ez akkor meg kibírom. Am is megvennék egy csomó nagy dobozzal. Akkor már ugyan mindegy
2012. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Am meg annyi h van ennek több fajtája is. Vannak olcsóbbak is.

Am mien recepthez kell ennyi tejföl?

2012. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

valóban a vödrös tejföl a családi kiszerelés. 900 granmmal indult, de mint sokmindent ezt is rövidítették, már csak 800 gr-os.

van amikor az Aldiban akciós, akkor érdemes venni, amúgy drága.

az Alföldi tényleg a legjobb minőség, bár már vannak más gyártók is.

2012. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ma láttam családi túrót 800g -os / füredi gyártja ... Vettem mert rétest sütök, a hétvégén. és azt irták rá ,hogy krémes nem csomos .. Kiváncsi leszek rá ,hogy milyen...
2012. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor nem az a nagy poharas, hanem vödrös kiszerelés, úgy keressem. Soha nem láttam még, bár nem is nagyon figyeltem eddig. Szabi szelet a "süti" neve, egyszerű háztartási kekszet kell rétegezni lekvárral bekevert tejföllel, ehhez írták hogy családi tejföl kell.

2012. máj. 2. 14:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd csak. Itt nem családit ír hanem 1 nagyot.

[link]

Az pedig a nagypoharas. Nézd meg h egyezik-e a te recepteddel. Ha igen akkor nem a vödrös kell

2012. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1 kg kekszhez nem lesz kevés egy nagy pohár tejföl? TV2-ön láttam ezt az édességet, ott családi tejfölt mondtak, utána megnéztem a receptet, amit a műsor végén volt leírva, ott is családi tejföl volt. Mindegy, veszek inkább többet, bizti elég legyen. Nem tudom milyen lesz, azt mondták finom. Tetszik mert egyszerű, és hamar kész. Cukorbeteg vagyok, diabetikus lekvárral, és pici édesítővel szeretném elkészíteni.

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

2012. máj. 2. 15:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Várj egy picit a sütivel:) a Lidl-ben holnaptól 198 ft lesz egy 450 gr-os, 20-os Pilos tejföl.ebből kettő, annyi, mint egy családi, sőt több.

és arra is figyelj, hogy a"nagypohár" lehet 330-375-450-es is. nagyon oda kell figyelni, mert nagyságrendekkel rosszul járhat az ember.

üdv.

2012. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
15:32 Köszönöm szépen, holnap megyek a Lidl-be!
2012. máj. 2. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!