Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A KFC gyorséttermi kajáktól...

A KFC gyorséttermi kajáktól is még éhesebb leszel, mint a McDonald's, Burger King féléktől?

Figyelt kérdés
Más a KFC hamburgere és sültkrumplija a fentieknél, vagy ez is egy ilyen ízfokzókkal feltuningolt gagyi, amit ha megeszel, utána még éhesebb leszel? Nem voltam még KFC-ben, s ezért kérdezem, mert pont a fent említett okok miatt nem költök már pénzt Burger Kingekben és McDonald's-ekben.
2012. máj. 4. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ezt nem értem. Van olyan aki ezeken a helyeken benyom egy menüt és csak éhesebb lesz tőle??? :D:D:D:D:D
2012. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Ez egy nagy hülyeség.Ízfokozót azért raknak bele hogy finomabb legyen.Megeszel 2 big macot tuti nem lesze éhes.Egyébként a hamburger zsemlének van olyan különleges de nagyon finom íze.Lehet venni bármelyik boltban hamburger zsemlét és otthon is készíthetsz hamburgert.


Nem gagyi kaják ezek.Az amerikaiak sokkal több gyorséttermi ételt fogyasztanak mint az Európaiak mégis ők átlagosan idősebben halnak meg mint az európaiak.

2012. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én ha megeszek ezekben a szeméttárolókban egy menüt, akkor 1-2 óra múlva sokkal éhesebb leszek, mintha nem is ettem volna. De ez benne volt a Super Size Me című dokumentumfilmben is. Csak azért tettem fel, mert ha a KFC is ilyen mocskokat árul, akkor inkább el sem megyek kidobni csomó pénzt az ablakon.
2012. máj. 4. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
A kfc-ben szimpla csirkehúst eszel, ott nincs hamburger. Vannak szendvicsek, de a hús nem darált benne, hanem rántott csirkerész (mell), friss zöldségekkel, zsemlében/kifliben. Semmi egészségtelen nincs benne, de drága is.
2012. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Szóval a szeméttárolóban (!) nem laksz jól, és erre panaszkodsz. Ha te nem engedheted meg magadnak, hogy degeszre zabáld magad, akkor ne járj oda. Te most akkor szereted ezt a kaját, vagy sem? Megvetéssel beszélsz róla, de mégis zabálnád kétpofára, ha tehetnéd. Érdekes fazon vagy.
2012. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vágom miről beszélsz, a KFC nem ilyen.

De én is így vagyok vele, h a Mc meg a BK semmit nem ér.

2012. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom miután láttad a filmet, hat rád és éhesnek képzeled magad, mert úgy állsz hozzá, hogy a filmben is ez volt, akkor ennek ám bizony így is kell lennie. De addig bőszen eszegettél te ott, valld be. Amúgy én akárhol eszek, akár rendes étteremben eszek meg egy tányér ételt, akár gyorsétteremben (legyen ez Meki, vagy KFC) sosem korgó gyomorral jövök el, és ugyanannyit tesznek ki nálam, mint egy otthoni étkezés. Ha mondjuk ebédelek étteremben, akkor vacsoraidőig egy szavam nincs. Te ezeket csak képzeled a film miatt, szimpla pszichológia.
2012. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
második: az amik azért halnak meg idősebben mert tartósítja őket a gyorskaja :D
2012. máj. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én olyan hetente 1x 2x megyek mekibe ebédelni 2órára. Megeszem egy grillcsirkeszendvics menüt meg egy álompitét és aznap este nem kell vacsoráznom. A super size me az már eléggé régen készült, azóta sokat javult a helyzet. De azért nem kell minden nap ott enni.
2012. máj. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!