Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meg lehet enni egy egész dinnyét?

Meg lehet enni egy egész dinnyét?

Figyelt kérdés

Nem a sárgára, vagy arra a kisebbre gondolok, aminek teljesen sötétzöld a külseje, hanem arra a nagy görögdinnyére.


Ettél már meg akkorát? Hogy érezted magad?



2012. máj. 6. 16:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
az attól függ mekkora a dinnye és milyen az étvágyad, és mennyire vagy éhes:D
2012. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk ekkora:


[link]

2012. máj. 6. 16:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Anyukám minden nyáron így fogyókúrázik, naponta megesz 1-2 ilyet plusz rengeteg vizet:D Nem fogja fel, hogy mennyire egészségtelen ilyen szerves tápanyag nélkül kajálni, de azt mondja hogy túlságosan szereti:D
2012. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én imádom a görögdinnyét, és ha nem is egyszerre, de kis szünettel minden további nélkül bevágom.
2012. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Phoney ***** válasza:
Meg lehet, mert maga a dinnye elég kevés, nagyon laza szerkezete van, csak a víz rengeteg benne. Ezért is nem főznek belőle lekvárt vagy pálinkát. Legfeljebb kell hozzá egy fél óra, mert egy nagy dinnye leve egy kisebb gyomorba esetleg nem fér be egyszerre.
2012. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Húúú én imádom :D Volt olyan nyár mikor megettem egy egészet + 1-2 sárgadinnye is lecsúszott mellé :D Igaz utána állandóan jártam pisilni
2012. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Anyukám minden nyáron így fogyókúrázik, naponta megesz 1-2 ilyet plusz rengeteg vizet:D Nem fogja fel, hogy mennyire egészségtelen ilyen szerves tápanyag nélkül kajálni, de azt mondja hogy túlságosan szereti:D"


A dinnye szerves táplálék, más nem is lehetne, mert egy élőlény. Te szervetlent nagyon nem tudsz enni, maximum anyacsavart. Amúgy ha napi 1-2 dinnyét megeszik nem hiszem, hogy nagyon fogyna, egy egész dinnyében szerintem bőven van annyi cukor ami ezt meggátolná. Amúgy apukám is mesélte, hogy ő kamasz korában egész dinnyéket evett, aztán ebből ki tudja mennyi az igaz. Egy nap alatt biztos meg lehet ennyi egy egészet, de 1 órán belül szerintem eléggé necces.

2012. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Hát én annyira nem nevezném szerves tápanyagnak, alig van benne szén-hidrát, viszont fehérje és zsír egyáltalán nincs, ami baj:D
2012. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ettem meg, no az is igaz hogy terhesen.

Megkívántam, kiejtettem a számon és már hoztak is egy egész dinnyét, nem hazudok fél óra múlva semmi nem volt belőle.


Nem hinném hogy most menne fél óra alatt, de 2x fél óra alatt lazán bevágom. :)

2012. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 doboszoli ***** válasza:
Szezonban hideg dinnyével (majdnem) mindenre rá lehetne venni. Ipari mennyiséget tudok enni belőle..
2012. máj. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!