Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire drága Pécsen a...

Mennyire drága Pécsen a tv-toronyba az étterem?

Figyelt kérdés
kíváncsi lennék, h mennyivel drágább, mint máshol.jól csinálják-e. hány perc oda feljutni?
2012. máj. 26. 02:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Átlagos, de mielőtt útra kelsz érdeklődj a nyitvatartásról. Tök sokszor zárva van.

Hol vannak már a 80-as évek, amikor a pécsi családok fele ott volt, a másik fele Malomvölgyben... Pusztulat.

2012. máj. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi 2 hete voltunk fent a tévétoronyban. Nyitva volt. Semmivel sem drágább, sőt sokkal olcsóbb, mint a belvárosban lévő éttermek. Tanulmányoztuk az étlapot, de végülis nem ott ettünk, mert nem éreztem magam jól ebben a magasságban.

1-2 perc lifttel! Egy próbát megér!

2012. máj. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen, azthittem drágább. elég különleges egy hely. de mondjuk úgy gondoltam, h pl a Kórház-tértől mennyi idő lehet, míg felérünk:)
2012. máj. 26. 23:23
 4/8 anonim válasza:
Kórház tértől kocsival kb 15 perc.
2012. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi:) az tűrhető. és busszal? asszem a 35ös megy oda.)
2012. jún. 3. 16:32
 6/8 anonim válasza:

Azt sajnos nem tudom, mi csak kocsival voltunk arra mikor nyaraltunk... De találtam neked buszmenetrendet, nem tudom mennyit segítettem:D


[link]

2012. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen. hát ez nem túl ígéretes... egy nap 5x-6x megy csak az a busz :O
2012. jún. 8. 18:03
 8/8 anonim válasza:

[link]

az étlapot itt meg tudod nézni

2013. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!