Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol van a legfinomabb bécsi...

Hol van a legfinomabb bécsi szelet?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy borjú legyen. Nekem eddig a four season-ben ízlett a legjobban, de az ára elég borsos. A bécsi szelet étterem sajnos leadott a minőségből.. A Bacardi original barban mennyei volt , de sajnos megszűnt.

#bécsi szelet #Borjú bécsi
2012. máj. 29. 01:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Tuti, hogy valami mezei kifőzdében, ahol egy nagymama tipusú szakácsnő süt-főz.
2012. máj. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Egy falusi lagziban ettem eddig a legfinomabbat, valamelyik szomszédasszony sütötte.
2012. máj. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
nálam otthon :)
2012. máj. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Pista Bá! nálam is a borjúbécsi stimmel, a nagymamatípus is, de még egy mezei kifőzdém sincs....XD.

Én is csak vendégül tudnám látni a kedves kérdezőt, de, mi nem vagyunk olyan puccosak, mint az említett helyek.

Akkora bornyúszeletet szoktam kirántani, hogy lelóg a tányérról...és persze citromgerezd is dukál mellé.

2012. máj. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Kedves 4-es! Mi nem szeretjük a puccos helyeket, mehetünk borjú bécsire?:)

Nekem nem sikerült még megfelelő borjú lelőhelyet találnom, max vén marhát kapok.

2012. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Persze, csak egyeztessük óráinkat XDDD.
2012. máj. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
van olyan amikor a növendéknek mondott hús olyan, hogy vén, hogy iskolába is lehetne már íratni...
2012. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Elhiszem, hogy a kedves válaszoló szeret főzni, ezzel én sem vagyok másképpen, de hogy a saját művét így dícséri valaki? Nem egy jó erény. Pláne ha éttermi ajánlásra lenne szükségem sürgősen, nem pedig elkészítési módszerre:) Azért azt is meg kell jegyeznem, hogy a Bécsi szelet étterem minden, csak nem puccos. Tipikus hozzáállás, hogy ha valami színvonalas az egyből megkapja a "flancos", "puccos" jelzőt...


Továbbra is várom az építő jellegű válaszokat.

2012. máj. 29. 10:19
 9/12 doboszoli ***** válasza:
52%

"a saját művét így dicséri valaki"

Miért, szerinted szégyellnie kellene???

2012. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem kellene szégyelni, de az öndicséret büdös:) arról nem is beszélve, hogy sok köze nincs a kérdésemhez.

Tényleg örülnék egy hasznos válasznak, ami nem a szomszéd néniről, a saját konyháról vagy a kötözködésről szól, hanem beír egy étterem nevet és pont:)

2012. máj. 29. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!