Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni ilyen formában...

Hol lehet kapni ilyen formában mézet?

Figyelt kérdés

[link]

A szilárd formájára gondolok, azt hiszem méhviasz, de elnézést, ha nem így hívják. Nem rég láttam tv-ben is, hogy így is árulják csomagolva méhészek. Nagyon szeretnék ilyet venni valahol, nem is helységileg érdekelne, hogy hol, hanem hogy milyen típusú boltokban lenne érdemes keresni?



2012. jún. 2. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt nem tudom, hogy hol, de lépes méz a neve! :)
2012. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez lépes méz. Szerintem piacokon méhészeknél biztosan van.
2012. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gondoltam, hogy sántít a neve. :D Úgy szeretnék ilyet venni, talán vásárokon van esélye, amit tudnék, de azok meg olyan ritkán vannak. :(
2012. jún. 2. 15:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Piacokon van a legnagyobb esélyed méz árusokkal találkozni, ők szerintem tartanak ilyet is, de vannak tudomásom szerint méhész szakboltok is, ott biztosan van.
2012. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Googleban megnéztem, Hermes nevű bolthálózatuk is van, de több méhész szaküzletet is láttam, keress rá, hozzád melyik esik legközelebb !
2012. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nálunk inkább csak a folyékony mézet adják, igazából még életemben nem láttam élőben lépesmézet, de még anyáék sem. :)) Találtam egy méhész boltot itt, majd benézek hátha van nekik. Meg persze remélem nem brutális áron. 2000 Ft alatt szeretnék kijönni belőle. :D
2012. jún. 2. 16:05
 7/10 anonim válasza:
Na, ilyenkor jó, hogy nálunk vannak otthon méhek.. én bármikor ehetek mézet, vagy lépes mézet is.:)
2012. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez lépes méz, piacon, vásárokban vagy őstermelőnél kapsz a legnagyobb %-ban.

Jó 2000 forint körül mozog az ára, de vigyázz, mert nem mindet tudod megenni, van amelyik csak mű.

2012. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szia, mi méhészkedünk szerintem tudunk adni, ha komolyan érdekel írj akkor megbeszélem a férjemmel :)
2012. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kaphatsz piacon, vásárokban, és persze méhészektől vagy olyan méhészektől akik háztól is árulnak mézet. Amúgy a lép méhviaszból van. Barátomék is méhészkednek, de csak úgy nem árulnak lépes mézet, de ha valaki kér tőlük akkor csinálnak. Nekem is adtak lépet amiben benne van a méz.

Amúgy a lépbe beleharapsz és úgy rágod mint a rágógumit majd az összerágott lépet kiköpöd mert azt általában nem szokták megenni, mert az viasz. De persze van olyan is aki megeszi.

2012. jún. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!