Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A 13 napos diéta során lehet-e...

Dilemmmma kérdése:

A 13 napos diéta során lehet-e a tonhalat bármi mással helyettesíteni?

Figyelt kérdés
2 napja csinálom a diétát, de még mindig fogalmam nincs hogy honnan tudnék jó minőségű nyers tonhalat venni, sokkal kényelmesebb lenne, ha bármi más olyannal tudnám helyettesíteni, ami esetleg egy picivel elérhetőbb lenne számomra...
2012. jún. 3. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Bármivel.

Mivel a diéta úgyis hízással végződik, akár eszel halat, akár nem.

2012. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehetőleg értelmes hozzászólásokat kérnék, amiknek hasznát is veszem, KÖSZÖNTEM:)
2012. jún. 3. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy 13 napos diétával az égvilágon semmit nem fogsz elérni, esetleg annyit, hogy leadott súly duplája megy vissza.
2012. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen halat veszel, amit tudsz párolni, vagy grillezni. A lényeg, hogy ne legyen szálkás, hogy lehessen bátran enni.
2012. jún. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az áruházakban kapható fagyasztott halfilék pl hekk, tökéletesek párolva, grillezve.

csak pangasiust ne vegyél, bár nagyon finom, de zsíroshúsú

édesvizi hal.

amúgy a két hetes diétával szépen rá lehet hangolni a szervezetet egy másik diétára, ami hosszab és kitartást is igényel.

a sikerélmény motivációt ad folytatáshoz.

Sok sikert kívánok a fogyódhoz:)

2012. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 13 napos kúra eredményét 2 évig tartottam. Akkor nem figyeltem oda, és télen minden este sós mogyorót és egyéb olajos magvakat nasiztam, attól jött vissza a korábban leadottból pár kiló.

Tehát ha továbbra is odafigyel, hogy mit mikor mivel, akkor meg tudja tartani a leadott súlyt.

2012. jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!