Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Testépítők! Ti a zabot hogy...

Testépítők! Ti a zabot hogy szoktátok enni?

Figyelt kérdés
Vettem zabot,az az igazi zab,semmi ízesítő szer,semmi,simán liszt íze van. Joghurtba szoktam belerakni,próbáltam tejjel is de úgy borzasztó volt,ti hogy szoktátok fogyasztani hogy "használjon" is és hogy ehető is legyen.

2012. jún. 3. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok testépítő szóval ne kövezzetek meg, ha így nem lehet, de főzz belőle zabkását!

Tejjel (gondolom ez nem lehet nagy baj, főleg ha alacsonyabb zsírtartalmút, pl. 0,5%-osat használsz), v vízzel főzd puding sűrűségűre, tetszés szerint (és persze ami belefér a napi adagodba) ízesítsd pl. sovány, rendes kakaópor, gyümölcs stb.

Amúgy lehet, h a sport kategóriában kellett volna feltenned a kérdést, oda többen járnak olyanok, akik testépítenek.

2012. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor felrakom oda is:)
2012. jún. 4. 00:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Testépítő mamája vagyok, jó a zabkása, mindenképpen főzd meg, mi szoktunk készíteni belőle még palacsintát is, liszt helyett rakjuk a zablisztet, kicsit vastagabbat tudsz belőle sütni, a recept egyébként ugyanaz a tészta elkészítésénél, tehát l tojás, pici só, tej, bekavarni, utána buborékos kristályvízzel hígítani a megfelelő sűrűségűre. Kevés cukorral összekevert fahéjjal, vagy kakaóval megszórni.
2012. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én a zabkását azért nem szeretem mert pl ha a reggeli 150gr zabpelyhemet megcsinálom kásának, akkora adag lesz belőle, hogy nem bírom megenni egy délelőtt alatt:D


én is palacsintát szoktam inkább belőle, aztán lehet tölteni kakó helyett fehérjével :), vagy fasírtot, kekszet sütök, de ha lusta vagyok cask simán teledobálomm gyümölcsdarabokkal+víz + fehérje, úgy sokkal könnyebben csúszik,

2012. szept. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!