Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Csináltam (volna) bodzaszörpöt...

Csináltam (volna) bodzaszörpöt, de túl sokáig állt és elkezdett erjedni. Mit tudok így még csinálni belőle?

Figyelt kérdés
Kb. 50 virág és 4 liter víz és kb. 1 liter citromlé van benne.
2012. jún. 7. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, mérgemben kihajítottam. :)
2012. jún. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj belőle bodzabort. A neten nagyon sokféle receptet lehet találni. Én még nem csináltam,. úgyhogy ebben nem tudok sajnos tanácsot adni, csak ez egy logikus megoldásnak tűnik, ha már úgyis elkezdett megerjedni.
2012. jún. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de a bodzaborhoz nem kell ennyi citrom vagy sokkal több virág kellene, de az már nincs...
2012. jún. 7. 10:53
 4/4 anonim válasza:
Lezárva pet palackban hűtőben kiváló édes pezsgő lesz belőle, csak vigyázni kell ne robbanjon fel, ill. kinyitáskor ki ne lőjön. Én már "csináltam" és nagyon finom volt
2014. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!