Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételeket esztek a sült...

Milyen ételeket esztek a sült krumpli mellé? , mik ízlettek a legjobban hozzá? (új krumpli/sima krumpli)

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Én sajttal töltött pulykamellet, vagy rántott sajtot szeretek hozzá enni. De a legjobb szerintem magában, mikor még forró és a tetejére reszelünk sajtot, és ráolvad...úúúú...isteni. De kár, hogy még messze van az ebéd.


20/L

2012. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rántott hús, sajttal töltött pulykamell
2012. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyros, rántott sajt, Brassói
2012. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
rántott camembert *_*
2012. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem magában is, de a legnagyobb kedvenc mellé a vékonyra kloffolt rántott sertésszelet. Isteni. :D Rántott sajt sem rossz, de pár éve megutáltam, szóval kiesett. Szoktam még sága fasírtgolyókkal, halrudakkal, rántott hagymakarikákkal is enni.
2012. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában rántott jellegű húsok mellé kínáljuk köretnek a sült krumplit, az egyetlen talán a brassói apró pecsenye, ahogy itt előttem is írta valaki, amelyhez illik, illetve, eredeti recept szerint ez a köret való. Én a brassóit pulykamellből is szoktam készíteni, borssal, vöröshagymával, fokhagymával, zöldpaprikával, paradicsommal ízesítem, párolom, majd csaknem zsírjára sütöm, egy kevés szaftot szoktam azért hagyni, és csak tálalás előtt közvetlenül keverem össze a sült krumplival. Egy időben unokám kedvence volt.
2012. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én sült hekkel szeretem, muter megtudja csinálni úgy a hekket, mint a strandon ami van :) talán még finomabb is!
2012. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

sajttal töltött pulykamedál

rántott párizsi, sajt, hús

rántott karfiol, gomba

sült virsli

simán ketchuppal


petrezselymes újkrumpli-

rántott gomba, karfiol, sajt, pulykamedál, hús, párizsi, sült tarja, virsli, párizsi, sajt, bacon

töltött csirke, párolt majorannás csirkekockák, sült máj, resztelt máj, pörkölt, sertésoldalas, sertéskaraj, csülök


sima krumpli-főtt hús, resztelt máj, rántott dolgok alma vagy meggymártás, spenótfőzelék, sóskafőzelék, kaporszósz, paradicsommártás, főtt hús befőttel, vadasmártás

2012. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!