Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hó vége van! Fagyasztóból...

Hó vége van! Fagyasztóból fözök. Sült krumpli mellé virsli van csak. Mit tudok csinálni belöle a sima sült virslin kivül?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vágd a virslit ketté( ne egészen),tégy bele egy szeletke sajtot és úgy süsd meg. Vagy törtkrumpliból csinálj liszttel tésztát,tekerd bele a virslit,és süsd ki.
2010. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
virsli pörkölt, hagymás-sajtos sütőben sütött virsli ?
2010. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mégis sült virslit csinálnék a sült krumpli mellé, és majonézzel enném, úgy nagyon finom.
2010. okt. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajtos virsli? A vislit ketté vágod, teszel bele egy pici sajtot és pici lilahagymát, egy csipet vegetát.Rárakod a másik felét. Kivajazott jénaiba teszed és tejföllet lekened a tetejét, hogy a virsli ne égjen meg. 160 fokon kb. 20 perc.

Isteni!!

2010. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
virsli van csak!!!!! Ti meg majonéz sajt lilahagyma?????? Istenem
2010. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szia! ha a krumpli nem fagyasztott, inkább egy jó krumplifőzeléket csinálnék sült virslivel, vagy egyszerűen

paprikáskrumplit virslivel.

bár lehet, hogy fagyasztott hasábkrumplid van, akkor ezek nem jók.

2010. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Hát én múltkor kipaníroztam és kirántottam, ehető volt.

A szükség, törvényt bont.

2010. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha csinálnál lángos-tésztát, beletekernéd a virslit, és kisütnéd? A sült krumpli nem is kéne hozzá.
2010. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!