Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mirinda szeletet (más néven...

Mirinda szeletet (más néven Fanta szelet, Jaffa szelet) lefagyaszthatom?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mert ha a kocsonyás állagú máz a tetején megfagy, olvadás után folyni fog, és a túrónak sem válik előnyére a fagyasztás.
2012. jún. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
próbáltad?
2012. jún. 18. 09:19
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Igaza van az elsőnek, nem próbálunk ki olyant, amit tudunk. a pudingos dolgokat nem lehet fagyasztani, kiengedés után teljesen elfolyósodnak.
2012. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

A túrós és a nem híg pudingos sütit is le lehet fagyasztani,csak a fóliából kibontva a hűtőben kell hagyni felolvadni.

Túrót pedig mindig lafagyasztom. Igaz,én csak házitúrót használok.

2012. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A megfagyott üdítő jégkristályai kiolvadnak és elfolyik a teteje.

lehet, hogy vajaskrémmel kombinált pudingos krémek állják a fagyasztást, de ez nem.

de , ha végképp biztosra akarsz menni, egy kockányival próbáld ki, fagyaszd le, aztán engedd ki.

itt most tényleg a puding próbája lenne...

addig a többi a hűtőben vár a sorsára.

2012. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. nem igazán volt választásom, hogy fagyasztom-e vagy sem, mert nem férünk a hűtőben (ballagás volt), pedig rokonoknak, szomszédnak, ismerősöknek is pakoltunk. Viszont úgy tervezem, hogy még a héten kiveszem, majd megírom mi lett belőle, ha a teteje nagyon folyik, végülis az sem lesz a világ vége, "leöntjük " róla, és marad a túrókrém piskótával. (túrót már fagyasztattam, semmi gond sincs vele.
2012. jún. 18. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a beszéd, anyag nem vész el , csak átalakul...:)

egyszer hajdanában anyukáméknál voltunk és kistányéron piskótaszerűség volt tejszínhabbal. meg is kérdeztem, anyuci somlóit csináltál?

nem kislányom, ez méteres kalács... lett volna:))

2012. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

NEmrég találtam erre a kérdésre - a recepthez ekrestem volna infókat -, és mivel a múlt szombaton sütöttem, ezért a maradékból pár kodkßat lefagyasztottam kíváncsiságból.


Tegnap felolvasztottam - elözö este a normál hütöbe tettem -, és utána megkóstoltam én is meg a párom is.


Az égvilágon semmi baja sem lett, sem a zseléje, sem a túró nem folyt szét, nem lett más ízü vagy állagú, teljesen olyan, mint frissen volt.

(Ezt azért sejtettem, mert lehet kapni hasonló sütiket mélyhütve is - és ha azoknak nincs baja, akkor a házinak sem kellene)

2017. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!