Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vékony alkatú lányok, miket...

Vékony alkatú lányok, miket esztek egy nap?

Figyelt kérdés

Leírnátok, miket esztek egy nap? (akár így: reggeli: pírítós, vajjal és zöldségekkel, tízórai: 1 csomag jó reggelt keksz stb)

- sportoltok? ha igen mit?

- a családban nálatok mindenki vékony?

- fogyiztatok már életetekben?

- súlyt, magasságot, életkort is írjatok


2012. jún. 20. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

19é/48kg/160cm

Reggeli: semmi vagy néha egy szelet sajtos kenyér

Ebéd: néha egy szendvics vagy egy croissan, néha semmi

Uzsonna: 1 hamburger a mekiből vagy otthon anyu főztje, bármi ami ehető

Vacsora:chips, gumicukor, alma

De van olyan nap, hogy nem eszek semmit, mert nincs idő rá, néha pedig tök sokat.

2012. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

165 centi vagyok és 50 kiló és 20 éves

reggelire kávét iszok

ebédre főzök de nem szoktam sokat enni,csak épp jóllakjak

este szendvics,vagy tojás általában hideg kaják

Este még szoktam nassolni is csokit,vagy kekszet valahogy jólesik:)


Annyira figyelek hogy ne egyem tele magam,csak épp jóllakjak kellemesen:) És mérték amúgy bármit megehetek így.Télen szoktam felmenni 52 kilóra azt nem szeretem,de így nyáron keveset eszek pl ma még semmit nem ettem,majd egy fél óra múlva,este meg csak gyümölcslevest jó hidegen:)


Régen fogyókúráztam mert gyerekkoromba kövér voltam sajnos,de volt hogy annyira túlzásba vittem hogy besüllyedt a hasam és nem tudtam lábraállni annyira legyengültem,nagyon buta voltam,de sokat csúfoltak iskolába.

Családban édesanyám vékony,édesapám csak fiatalkorába volt az,most jó erős izmos pocakos ember, igazi kemény apafigura:)

Sportolni soha nem sportoltam,nem is fogok :) Súlyzózni szeretek egyedül hogy erős legyek.

és te kérdező?

2012. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

170 cm vagyok és 56 kg.

Reggeli: zabkása vagy gyümölccsel kikevert túró v. egy melegszendvics v. rántotta illetve egy bögre tejeskávé sok tejjel és ilyenkor szokott becsúszni 1-2 kocka csoki

Tízórai: gyümölcs v. egy zöldséges szendvics (ilyen melegben nem merek sonkát tenni bele,félek hogy megzöldül egyébként az is lenne benne) de néha bőségesebb reggelit eszem és ezt meg kihagyom

Ebéd: otthoni kaja (leves + főétel) utána tejeskávé kevés tejjel

Uzsonna: gyümölcs v. joghurt,kefir,aludttej stb. v. valamilyen saját készítésű kalóriaszegény süti

Vacsora: az ebédre készült főételből kisebb mennyiségben vagy saláta egy kis husival,sajttal


Igen,sportolok,heti 5x-6x mindenfélét (gerinctorna,úszás,saját testsúlyos erőedzések).

A családomban szinte mindenki kicsit elhízott,kivétel az egyik testvérem aki ugyanúgy sokat sportol és diétásan eszik mint én.

Fogyóztam,nem is egyszer,mivel kisgyerekként én is husibb voltam és szekáltak érte. Most elég sportos,izmos vagyok de én szeretek ilyen lenni :) Jól esik a mozgás és jól esik az hogy sokat ehetek és nem hízok.

17/L

2012. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

18/L, 156 cm, 48 kg

Reggelire amit találok.. volt már, hogy lekváros kenyeret ettem, hagymás-tojásrántottát, szendvicset.. de volt, hogy semmit pl. tegnap is..

Ebédre meg amit nagyim főz, mindent megeszek, általában tele van szedve a tányérom, de nem bírom az egészet megenni, a negyedéig vagy a feléig.. jólesni jólesne, de nem bírom..

Vacsorára általában nem tudom, este már nem nagyon szoktam enni. Sajtot, gyümölcsöt.

Meg ilyen nagy melegbe nem is kívánok semmit, max banánt, cseresznyét meg almát.


Nem mindenki vékony a családban, én vagyok a legvékonyabb, de nem mindig voltam ilyen, 66 kgról fogytam le és azért, mert sokat csúfoltak régebben. Ma már mindenki azzal nyaggat, hogy hízzak, de NEM FOGOK HÍZNI! Örülök, hogy lefogytam, meg a napi 45-60 perces tornának köszönhetően olyan alakom lett, hogy felvehetek szoknyát is..:D A méretem S-es a legkisebb..

a mozgás az életem részévé vált, futás, rubint réka féle torna.. :)

Fogyizni fogyiztam, de nem koplaltam, normálisan ettem, plusz a fél éves depresszióm is közbe játszott..

2012. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

15 éves, 163 cm, 48 kg

reggeli:vmi péksütemény, pl. lekváros bukta, túrósa batyu, kakaós csiga..

ebéd:egy tányér könnyű kaja, mondjuk zöldség leves, gyümölcsleves, paradicsom leves, vagy csak kb. 2-2,5 dl joghurt, vagy natúr csirkemell zöldséggel

vacsora:2 karáj kenyér, rajta májkrém, vagy vaj meg szalámi, vagy sonka, vagy ami van. vagy ha van meleg kaja, mondjuk rántott hús,pizza(min.egy fél pizza xd) vagy valami tészta, vagy pörkölt, akkor az.



reggeli:gyümölcsjoghurt vagy gyümölcs

ebéd:amit az előbb írtam

vacsora:nagy adag melegétel


igen, tudom, hogy az egy kicsit gáz, hogy este kezdek neki nagy adagokat enni (van hogy 3 karéj bundáskenyér), de nem közben nem nagyon kívánom a kaját..

2012. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, van még egy fajta, kissé egészségtelen:

Reggeli:joghurt, vagy péksüti

ebéd: nehéz étel, pörkölt, lecsó, rakott krumpli, rizses hús, babagulyás, paprikás krumpli, töltött káposzta..

vacsora: sütök süteményt, és abból kb. két sornyi a tepsiben, azaz olyan 8 szelet.

2012. jún. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nyáron délben kelek így a reggeli elmarad. Egy átlagos hétköznapon ha reggelizek, akkor egy fél literes ivójoghurtot iszek, hozzá valamilyen péksütit eszek (általában egy édessel, pl. kakaóscsiga és egy sóssal, pl. tepertős pogácsa). Délben általában azt, amit anya főz, de levest soha nem eszek szóval csak valami második fogást szoktam, utána pedig ha van, akkor desszertet. Ha olyat főz amit nem szeretek, akkor vagy nekiállok főzni magamnak, vagy rendelek kaját, vagy eszek gabonapelyhet, szendvicset, ez az időmtől és a kedvemtől függ. Délután valamit nassolok, sokszor nutellás kenyeret, vagy gabonapelyhet, vagy főzök pudingot, de van, hogy sütök valamilyen sütit és akkor az a nasim is olyankor. Vacsorázni kétszer szoktam, egyszer olyan 7 körül, aztán 11-éjfél fele. Vagy főtt ételt eszek, ami ebédből maradt, vagy csinálok magamnak tejbegrízt, tejberizst, rántottát, tükörtojást, melegszendvicset, császármorzsát, szóval ilyen vacsora szerű ételeket. Az éjféli vacsim legtöbbször egy szendvics.


Semmit nem sportolok, általános iskolás korom óta nem is tesizek.


A fiatalok többnyire vékonyak, kivéve az egyik bátyámat, ő 100 kilón felül van, az idősebbek enyhén túlsúlyosak.


Soha nem fogyókúráztam, ki se bírnám, hogy nem ehetem meg, amit megkívánok.


48 kiló vagyok, 168 centi és 18 éves.

2012. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Húú, hát amíg én vékony voltam, addig alig ettem, aztán mikor elkezdtem kicsit kevésbé figyelni az étkezésemre (nem ettem túl sokat, csak nagyon össze vissza - pl volt, hogy egyik nap csak 200-300 kcalt, aztán másnap 2500at), csak úgy szaladtak rám a kilók, most is épp azzal küszködök, hogy visszafogyjak.

Egyébként 167 cm-hez 54 kg voltam, bár ez szerintem még nem vékonyság, de "dagibb" lányok is írtak már ide... (most egyébként 60-62 kg vagyok :S), ja és 15L

Szóval én régebben reggelire müzlit ettem zsírszegény (0.1-1.5 % zsírtartalmú) tejjel, ebédre pedig csirkemellet és halat különféleképpen elkészítve, ilyenkor általában havonta 1x volt egy nap, mikor "bezabáltam", olyankor kb 3000 kcal-t ettem egy nap. Jaa, és ez volt az egész napi kajám, szóval csak reggeli és ebéd. Sosem uzsonnáztam, tízóraiztam, vagy vacsoráztam. Csokit is csak azon a havi 1 napon ettem. A vékonyságnak ára van...Most épp próbálom magam visszaszoktatni erre az étrendre.

Igen, sportoltam, és jelenleg is sportolok. Eleinte rsg-tem, utána áttértem táncra. Már a táncot is abbahagytam, féléve, utána egy ideig jártam zumba-ra, de azzal az volt a bajom, hogy egyáltalán nem fáradtam ki vagy izzadtam le a végére, úgyhogy aztán helyette inkább edzőterembe jártam (volt, hogy csak heti 2x, de olyan is volt, hogy heti 6x, időmtől függően), most mivel nyár van, ezért mindennap el fogok járni úszni (ez napi 1 óra, és nem kerül sokba), aztán szeptembertől ismét edzőterembe fogok járni.

A családunk az elég vegyes. Apukám családjából az összes rokonom vékony (apukám is nagyon vékony, de ő sem eszik valami sokat...reggel 1 kv-t, ebédre vesz magának általában valamit de szinte sosem eszi meg, vacsorára pedig amit anyu főz, ezenkívül szokott még mindennap enni valami kekszet, vagy csokit (de ő legalább tud mértéket tartani), illetve iszik valamit, bort vagy sört, de ezekből is max 1 pohárral) (nagymám meg sosem volt több 45-46 kilónál (utolsó pár évében 38 kg volt), átlagos magasságú) Anyukám családjából pedig a fiatalok mind vékonyak, az idősebbek pedig nagyrészt elhízottak (anyukája pl vékony, és az is volt egész életében, most hogy már idősebb, így magára szedett pár kilót, de még mindig vékonynak mondható) (apukája pedig elég kövér volt, és anyukám és a testvérei is túlsúlyosak)

Igen sajnos fogyóztam már, most is azt csinálom, fogjuk rá :D

2012. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: írtam privátot.


Köszi a válaszokat!

2012. jún. 28. 16:03
 10/10 anonim válasza:
52%

Reggeli: általában szendvics, tojás, (15 perc alatt bögrében elkészíthető) süti, müzli, pirítós kenyér közül választok.

Tízórai: nos... Két főétkezés között általában folyamatosan fogyasztok gyümölcsöt, magvakat, sós és édes nassolni valókat.

Ebéd: ami van itthon. Ha úgy alakul, hogy anyukám nem tud főzni (pl. betegség miatt, vagy mert rengeteg dolga van), a bátyám pedig itthon van, akkor megkérem, hogy hozzon a legközelebbi gyrosostól valamit (gyrost vagy gyros-tálat).

Uzsonna: ugyan az, ami a tízórainál.

Vacsora: általában szendvics, tojás, (15 perc alatt bögrében elkészíthető) süti, müzli, pirítós kenyér közül választok.


Minden reggel futok, általában vacsora előtt elmegyek biciklizni, és természetesen lovagolok.


Apukám fiatal korában vékony volt, most viszont már pocakos, izmos. Anyukám átlagos: vékony, de plusz kg mindig volt rajta. A bátyám kb. 190 cm, vékony, viszont izmos...


Akármennyit eszem, nem látszik meg rajtam, szóval sohasem volt rajtam felesleges plusz kg. Sőt, inkább hízni szeretnék egy picit, nehogy elfújjon a szél! :DDDd


40 kg, 160-165 cm, 13 éves vagyok.

2012. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!