Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Éjszakára elfelejtettem...

Éjszakára elfelejtettem berakni a hűtőbe a rakott krumplit. Szerintetek lett baja?

Figyelt kérdés
Reggel megszagoltam szerintem nincs baja. Hűvös volt éjszaka a lakásban az ablakok is nyitva volt. Csak gondoltam megkérdezem, mert ugye tojás is van benne.... :)
2012. jún. 24. 12:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Tojás is van benne, meg tejföl is van benne, esetleg tejföl helyett tejszín.

Éjszaka kb. 25-27 fokra hűlt a levegő (legalábbis mifelénk), télen a lakásban, amikor fűtünk, nincs több 22-23 foknál.

Ez alapján én a kint felejtett kaját nem enném meg!


(A zsír nem képes a lábasban az asztalon megfagyni, még másnap is folyós, csak a hűtőben "érzi jól" magát)

2012. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nincs semmi baja. Mi felénk eléggé hűvös volt az este.
2012. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
EGYED MEG.... nem pocsékolunk :DD én megenném szerintem nincs sok baja... de kóstold meg és ha nem ízlik akkor dobd ki mert lehet fosás lenne a vége
2012. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem merjél az egészből(mindenből: krumpli,kolbász, tejföl,tojás) egy kis adagot, és ha az jó,akkor a többi is jó,ha viszont nem jó az íze,akkor dobd ki az egészet.


Bár ilyen forró nyári éjszakák idején,amilyenek most is vannak(van ismerősöm,aki a családi házának kertjében a teraszon a szabad ég alatt alszik ilyenkor) lehet én se enném meg.


Ha kiveszed belőle a kolbászt(meg minden hentesárút),akkor azokat a kutya(ha van) szívesen megeszi még szerintem.Akkor legalább az nem veszik kárba.

2012. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%

max fosni fogsz.

edd meg.

2012. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Hát nekünk egy éjszaka alatt megromlott a kint felejtett húsleves, pedig ugye abban nincs se tejföl, se tojás... Az a biztos, hogy megkóstolod, mert azért én se dobnám ki szívesen.
2012. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
89%
Én is így jártam a paprikáskrumplival csütörtökön. Másnap ettem belőle kár volt. Azóta beteg vagyok hányok és megy a hasam. 3napja szenvedek pici babával a kezembe. Szerintem főzz újat. Rakott krumpliba ráadásul tejföl és tojás is van..... rossz belegondolni.
2012. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
semmi baja. A tojás főtt, a tejfölnek 1éjszaka nem árt,a kolbásznak sem
2012. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, a szaglás alapján semmi baja. nálunk is elég hűvös volt éjszaka, simán be voltunk takarózva...
2012. jún. 24. 12:35
 10/25 anonim ***** válasza:
65%

biztos meg nem enném.

Sajnos ismerős a helyzet,néha én is igen feledékeny vagyok,nekem is van fent az oldalon vagy 3 ilyen kérdésem de egyiket se ettem meg másnap.

Pl múltkor a túrós tésztának alkohol szaga lett reggelre.

2012. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!