Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Éjszakára elfelejtettem...

Éjszakára elfelejtettem berakni a hűtőbe a rakott krumplit. Szerintetek lett baja?

Figyelt kérdés
Reggel megszagoltam szerintem nincs baja. Hűvös volt éjszaka a lakásban az ablakok is nyitva volt. Csak gondoltam megkérdezem, mert ugye tojás is van benne.... :)
2012. jún. 24. 12:12
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
egyébként a húsleves az más az hamar megsavanyodik....
2012. jún. 24. 12:36
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a tejtermékes, tojásos dolgok... De hát te tudod, én csak segíteni akartam.
2012. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
hát talán ha megkóstolnád akkor szerintem nem kellett volna feltenned ezt a kérdést.
2012. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
igen ez igaz, megyek meg is kóstolom és akkor csak érzem ha rossz...
2012. jún. 24. 12:40
 15/25 A kérdező kommentje:
szerintem jó íze van :)
2012. jún. 24. 12:46
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
na látod:) akkor jó étvágyat, pont ebéd idő van :DD
2012. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
54%
Hihetetlen, hogy az ilyen dolgokat is neten kell már megkérdezni. Kóstold meg, ha elromlott, az első falatnál biztos érezni fogod, hanem gondolom úgysem kevertél bele ciánt, szóval hasmenés a maximum.
2012. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes, ezt a kérdést egy hete én is feltehettem volna. De mikrobiológiai ismeretemnek hála végül megettem és semmi bajom. Ugyanis amellett, hogy minden meg van főzve benne, még sütve is volt kb 200 Celsiuson. Így maximum a fehérje lebomlás okozhatna némi gondot (elsősorban tojás), de azért a hőkezelés és a sózás eléggé tartósító hatású. Egy éjszakát ki kell bírjon... Ha nincs kellemetlen szaga, akkor nyugodtan meg lehet enni. És ha ennek ellenére valami nem lenne benne "százas", a legrosszabb ami történhet, egy kis hasmenés. De mondom, ennek azért igen kicsi a valószínűsége. Más lenne, ha mondjuk a franciasalátát vagy tojáshabos ételt hagytál volna kinn.... Szóval én megenném azt a rakott krumplit.
2012. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
68%
én nem enném meg
2012. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%
Nem nyers dolgok vannak benne. Minden meg van főzve,a tojás is,és nem is kis ideig. Ha az UHT tejet kint hagyod egy éjszaka alatt az sem megy tönkre. Én annyit csinálnék,hogy visszaraknám a sütőbe "felforralni"egy 5-10 percre,és utána biztos hogy nem lesz tőle bajod. Régen mikor nem volt hűtő,meg áram.szerintetek mindent csak frissen fogyasztottak?
2012. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!