Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Maggi cégnek szeretnék mailt...

Maggi cégnek szeretnék mailt küldeni, és megköszönni, hogy nem tüntették fel a laktózt a marhahús leveskockán, de nem találom a cimet. Segitene valaki?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 06:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A Maggi az a Nestlé Hungária Kft egyik márkája, annak pedig ez az elérhetősége:

[link]

2012. jún. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2012. jún. 27. 09:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Irtam, de persze nem válaszoltak.
2012. júl. 2. 09:57
 4/8 anonim ***** válasza:

EZ rajta van a dobozon: "aromák (glutén, tojás és tejalapú)"


Ebböl gondolhattad volna, hogy nem laktózmentes.


Mellékesen MIT válaszoltak volna? Legfeljebb azt irhatnßák, hogy olvasd el, hogy mi van feltüntetve a dobozon. ÖK nem hibásak, ha TE figyelmetlen vagy.

2012. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A tyúk hus leves kockán valóban szerepel a tej. De a marhán nem, azért vettem azt. Nagyitóval járok vásárolni, csak nem néztem el. De azért nagyon kedves vagy.
2012. júl. 2. 16:21
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Tájékozottabb lettem. Persze nagyiként nem tetszik, hogy minden fénykép igy néz ki, de mit tehetek? Legalább tudom, hogy nem engem gúnyolnak rajtuk.
2013. máj. 28. 15:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de ezt máshová szántam.
2013. máj. 28. 15:20
 8/8 A kérdező kommentje:
Főzött már valaki pacal levest? Hogy álljak neki?
2013. szept. 10. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!