Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vaníliás vajkrém recept...

Vaníliás vajkrém recept Sacher-torta alapba?

Figyelt kérdés
Szeretnék a Sacher-tortába valamilyen vaníliás krémet, ami nem túl tömény, könnyű elkészíteni, és természetesen finom. ^^ Nincs itthon vaníliarúd, de vaníliáscukor és -puding igen.

#krém #vanília #vaníliás krém
2012. jún. 27. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
1 csomag pudingport 2 deci tejjel felfőzni, kihűlésig folyamatosan keverni. Hidegen apróra felvágni, 10 deka cukorral és 10 deka Rama margarinnal kikeverni. Nagyon finom, könnyű krém lesz belőle. A családom azért szereti, mert nem túl édes, nem lesz gej. Egy 3 rétegű 26 cm-es csokitörtához dupla adagot készítek, akkor a teljes torta bevonására is elég. Ezt azért írom, hogy ennek alapján el tudod dönteni, hogy mennyit csinálj.
2012. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Sacher tortába sosem kellett vaníliás krém .
2012. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: tudom, ezért írtam, hogy alapba. A tésztához szeretnék valami vaníliáskrémet, mivel a lekváros-csokis dolgokért nem vagyok oda.
2012. jún. 27. 14:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Első: köszi, kipróbálom! ^^
2012. jún. 27. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt egy hasonló vanília krém.Én így készítem mindig olyan finom madártej íze van:

1 cs vanília pudingpor 5 kanál cukor 2 cs vaníliás cukor 4 dl tej 4 db tojás sárgája 15 dkg margarin.A margarin kivételével a hozzávalókat csomómentesre kell kavarni és felfőzni, majd sűrűn kevergetve kihűteni, majd egy robotgéppel jó habosra kavarni a szoba hőmérsékletű margarinnal.

2012. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!