Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Jó kipróbált könnyű bodzaszörp...

Jó kipróbált könnyű bodzaszörp recept?

Figyelt kérdés
Meddig áll el?
2012. máj. 21. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt csináltam meg most az idén. Finom lett nagyon. De hogy meddig áll el arra nem tudok válaszolni. Olyan üvegbe tettem, ami olyan csavaros, mint a befőttesüveg.


Annyi a különbség, hogy én üvegbe töltés előtt forráspontig melegítettem és száraz-dunsztba tettem.

2012. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt szoktam csinálni, igaz nem nagyon szoktam méricskélni. Évekig eláll (mármint, ha marad belőle)
2012. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezt a receptet használom.4liter víz,2kg cukor,3 nagy citrom,szalicil,2,5 dkg citromsav,10-15 bodzavirág.Ezeket hidegen elkeverni 2 nap után üvegekbe tölteni.Nagyon finom,egyszerű és 1 évig biztosan eláll,mi most ittuk meg a tavalyiból az utolsót.
2012. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!