Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha megromlik az abonett,...

Ha megromlik az abonett, akkor visszafizettethetem az árát?

Figyelt kérdés
Volt most a sparba olyan akcio, hogy ha 2 db-ot veszünk akkor 144ft/db. Mi vettünk 120 csomagot ami elég nagy mennyiség de 2013. 10. hóig jó az összes. Ha addig megromlana akkor mia ateendő? Mert apám azóta csak azt fújja, hogy ránkromlik kiadtuk érte a sok pénzt stb.
2012. júl. 2. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

hát nem vagytok komplettek


most komolyan


tegyük fel, hogy ma, júli 2-án lemégy a boltba tejet venni

van akciósan tej, aminek a szavatossága 6-án lejár

te megveszed

8-án visszaviszed, hogy pfúú, hát ez lejárt, irgum-burgum, vissza a pénzem!

De miért is adnák vissza?

A te hülyeségedért nem ők a felelősek. Szépen írta rajta a dátumot akkor is, amikor megvetted. Miért nem használtad fel a lejárat előtt?

2012. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ameddig a szavatossága van, tuti nem fog megromlani. Am boltban max azt veszik vissza amit aznap vettél és van rála blokk. Ezt sem mindenhol teszik meg mert ki van írva h "pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el"
2012. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első elolvashatta volna a kérdést még vagy 2x, mert totál nem arra válaszolt.

A szavatosság (most figyelj nagyon) 2013.10.hóig jó. (tehát még több, mint 1 év) Ha közbe megromlana mondjuk 50db (tegyük fel 2013. 02. hóban észlelem, hogy megromlik, tehát a lejárat előtt FÉL ÉVVEL akkor nem lehet panaszt tenni(nem a spárnál) a gyártónál???

2012. júl. 2. 13:11
 4/10 anonim válasza:

én úgy tudom, hogy csak akkor köteles visszavenni vagy kicserélni a bolt a terméket, ha te akkor vásároltad meg amikor már lejárt a szavatossága, de akkor is csak a blokk bemutatásával.

de a te esetben ez más, mivel még több mint 1 évig jó a termék, így nem nagyon tudsz reklamálni

2012. júl. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amugy kb 15-20 fokos pincében tartjuk száraz helyen, tehát remélem nem fog megromlani. Csak meg akartam nyugtatni apám lekét, még a végén itt fog izgulni amíg el nem fogy:D
2012. júl. 2. 13:12
 6/10 A kérdező kommentje:
És nem a boltnál gondolnám, hogy panaszt teszek, hanem a gyártónál.
2012. júl. 2. 13:13
 7/10 anonim válasza:
100%
ha netalántán lejárat előtt romlik meg, amit kétlek, akkor se nagyon tudsz mit csinálni, mert élelmiszerre nincs jótállás
2012. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted/szerintetek nagyon minimális esélye van, hogy ilyen körülmények között megromlana?
2012. júl. 2. 13:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyártónál sem tudsz nagyon panaszkodni.
2012. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az abonett a lejárati idő után is jó, hacsak nem bontjátok ki mindet és nem tároljátok párás helyen, akkor nem fog megpenészedni sem. Nem tud nagyon megromlani, max veszít az élvezeti értékéből.
2012. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!