Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudok valami ennivalót készíte...

Tudok valami ennivalót készíteni? Van itthon búzadara, liszt, zsemlemorzsa, pici margarin, fűszerek, ketchup, mustár. Ennyi.

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 20:55
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Azt számítja h viszünk neked valamit h tudj enni :D
2012. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Bizony, írd meg akár privibe hogy hova valósi vagy.
2012. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Ez most tényleg komoly?...én ezt nem akarom elhinni...de könny szökött a szemembe hogy vannak még jó emberek.Egyébként Komárom-megyében lakom.
2012. júl. 3. 21:21
 24/43 anonim ***** válasza:

Remélem lesz onnan valaki!

Azért ajánlottam fel én is, mert tudom milyen érzés ez! Szerencsére vannak még jó emberek! :-)))

2012. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Ahol a szükség ott a segítség. :D Én sajnos kiestem :S De hátha lesz itt valaki. :D
2012. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Sajnos az nekem is messze van Szbattáról.:(
2012. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok,köszönöm szépen!És az ötleteket is!Igazából nagyon rossz helyzetbe vagyunk,lehet hogy hamarosan az utcára kerülünk...már mindenemet eladtam,egyedül a laptopom van,de ettől nagyon nem szeretnék megválni:( Mivel nincsenek barátaim,csak így tudok emberekkel kommunikálni.
2012. júl. 3. 21:28
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor olyan tehetetlen düh fog el, mi is szar helyzetben vagyunk, a gyes+csp plusz párom fizetése albi mellett...képzelhetitek, nagyon sajnálom hogy nem itt laksz a közelben, ha pécsi lettél volna, nagyon szívesen segítettem volna.
2012. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Hát én a férjemmel lakom,de ő már hónapok óta nagyon messze dolgozik,mert csak ott talált munkát.Egy hónapban egyszer látom 2-3 napra.A fizetése éppen arra elég,hogy kifizessük amit ki kell,és hogy 1-2 olcsó ennivalót veszünk a Tescoba...és kifújt.Eddig úgy oldottuk meg hogy legalább kenyeret vegyünk,hogy eladtunk valamit.Nem tudom mi lesz velünk...
2012. júl. 3. 21:38
 30/43 anonim ***** válasza:
A férjed fizuja kevés,és Te nem tudsz valami melót találni,vagy esetleg oda menni dolgozni,lakni ahol ő van?
2012. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!