Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudok valami ennivalót készíte...

Tudok valami ennivalót készíteni? Van itthon búzadara, liszt, zsemlemorzsa, pici margarin, fűszerek, ketchup, mustár. Ennyi.

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 20:55
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan könnyű ám munkát találni sajnos. Nekem sincs több mint 1 éve. Most meg még ami van is a sitteseknek adják. Felháborító ami ebben az országban folyik
2012. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Nem olyan könnyű munkát találni,főleg nem 8 általánossal,és tele tetoválásokkal.Ahol a férjem dolgozik iszonyú drágák az albérletek.
2012. júl. 3. 21:44
 33/43 anonim ***** válasza:
31 vagyok. Nekem se tetkóm se pc-m. Van érettségim, szakmám és mégsem vesznek fel sehova. Hát akkor szegény kérdező??
2012. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor sajnálom,hogy nem vagy Zala megyei,mert szívesen segítettem volna.Én teljesen egyedül élek,albérletben.Hála Istennek van munkám,de csak sok spórolással tudok kijönni minden hónapban.Már mindent megvontam magamtól.Kivéve a hajbalzsamot...Smink,és egyéb "luxuscikk" nincs.Most biztosan sokan megszólnak,hogy smink,mint luxuscikk...Igen,sajnos nekem az...

Viszont,ahogy olvasom a válaszokat,egyre jobban beigazolódik az a mondás,amit még régen hallottam egy idős nénitől."A szegény ember mindig jobban ad,mint a gazdag."

Nagyon sajnállak kérdező,de tényleg!:(

Viszont,lenne pár ötletem,hogy legalább enni tudj.

Menj el a vöröskereszthez és kérj élelmiszer csomagot!Talán tudnak neked adni!Abban van olaj,liszt,száraztészta,konzervek,cukor.Abból pár napig tudnál enni.

A szociálisosztályra is bemehetnél segélyt kérni,vagy rendkívüli segélyt.

Sajnos,ilyen távlatból csak ennyit tudok segíteni.:(

2012. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Éppen most vették el tőlem az önkormányzati támogatást,mert a férjem bejelentett bére 61.000 forint.Egyébként én is lemondtam mindenről,pedig nagyon csinos voltam...egy darab lyukas tornacipőm van,egy nadrágom ami lassan leszakad rólam,és egy pár ringy-rongy felsőm.Most nyáron is a széttaposott itthoni papucsba járok ide-oda.
2012. júl. 3. 23:34
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
jah igen. Ez is nevetséges. Én 5 gyerekes családot ismerek ahonnan elvették az anyától a támogatást mert az apa nem is tom mennyit keres. Jah az egy dolog csak abból neki 7 emberre kéne h főzzön meg ilyenek. Azért az egyéb körülményeket is figyelembe vehetnék
2012. júl. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg a vöröskeresztet,ők talán még ruhát is tudnak adni.Igaz,hogy nem divatosat,de legalább még hordható állapotút.Viszont,ha privátban megírod a méreteidet,akkor fizetéskor (sajnos csak akkor lesz pénzem postára) szívesen küldök neked egy papucsot és egy pár ruhát.Ezeket én is úgy kaptam,de a méret nem jó...Magamnak turkálóban vásárolok...

Szörnyű,hogy az állam miket von meg,miközben emberek éheznek és nélkülöznek...:( De nekik kell a luxus,és a rengeteg végkielégítés...Ezen nagyon fel tudok idegesedni...

2012. júl. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon sajnálom azokat, akik ilyen nehéz helyzetbe kerültek. De ha ilyen súlyos a helyzet, nem kellene az internet-re költött pénzt inkább kajára fordítani?
2012. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

38.

"egyedül a laptopom van,de ettől nagyon nem szeretnék megválni:( Mivel nincsenek barátaim,csak így tudok emberekkel kommunikálni."

Jah az lenne még a fantasztikus szegénynek. Se pénz se semmiféle emberi kapcsolat, beszélgetés.....

2012. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az a 2200ft,amennyit az internetért fizetek,megérné azt hogy még csak írni se tudjak senkinek.Néha már így is úgy érzem hogy bekattanok.
2012. júl. 4. 15:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!