Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az baj hogy kb. egésznap csak...

Az baj hogy kb. egésznap csak colát iszok (néha vizet)? Esetleg lehetnek következményei?

Figyelt kérdés
Már vagy 1 hete szinte csak colát iszok. Nagyon rá szoktam :). Következményei lehetnek vagy valami? Mert eddig nem érzékeltem semmit, csak annyit hogy kezdek lustulni :/ meg egy picit hiztam 2 kg-mot miota iszok
2012. júl. 3. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Igen, rákot kelthet, vagy cukorbeteg lehetsz. Komolyan.
2012. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Simán Józsi válasza:
100%
a cola a legjobb vízkőoldó szer a Ca-t azaz a kálciumot kioldja a csontodból és szivacsos lesz nem tudsz majd járni meg stb ...ezt nem viccnek szánta tényleg így van
2012. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Plusz még annyit az előttem szólókhoz,hogy a koffein kivonja a szervezetből a vizet...
2012. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Összefoglalva:

1.csak szomjasabb leszel tőle

2.tönkreteszi a fogaidat

3.a gyomrod is fájni fog tőle egy idő után,és amikor a gyomorsavad már a torkodig ér,az a savas íz...-az megfizethetetlen.

2012. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!