Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit lehet venni Erzsébet...

Mit lehet venni Erzsébet utalvánnyal?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom szánalmas egy dolog. Azon is kiakadtam hogy a sör nem élelmiszer nem engedtek fizetni vele, de azt még megértem (bár étterembe alkohol fogyasztás után simán azzal fizettem -.-" ) Tegnap a TESCO-ba vettem pár csomag ropit, kenyeret stb. direkt csak élelmiszert. Ismét jó hogy volt nálam KP mert nem tudtam fizetni. De a pénztáros szerint az ásványvíz is luxus cikk és azt se lehet venni, azt is mondta hogy egy ideig nyers húst sem lehetett venni utalvánnyal mert nem készétel hanem luxus. Csak én vagyok hülye és szerintem luxus az ha egy kész kaját megveszek, ahelyett hogy az alapanyagot hazavigyem és megfőzzem?! EZ AZ ORSZÁG SÜLLYEDHET LEJJEBB?
2012. júl. 4. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én eddig csak 2 szer vásároltam vele és mindig elfogadták. De, hogy húst, ásványvizet nem lehet venni, az valóban felháborító.
2012. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen,ki van ez találva!

Lassan az is luxus,hogy a pór nép(azaz én is) levegőt vesz!

De a konzerv az nem luxus azt lehet vele venni,de nyers húst azt nem,tök jó,mi?!

Nálunk egyik húsbolt szerencsére elfogadja,ott vásárolom le,mert amúgy csak a legdrágább helyeken lehetne levásárolni,mint Reál,Coop,Cba.

Ja,és ezek szerint a lányom pelusa is luxus,mert azt sem vehetek rajta,csak majd ha a családit,meg a gyest is Bözsibe adják majd akkor mi lesz a gyerekemmel,mert amit neki kellene venni azt a Bözsiből nem lehet,és csekket,meg albérletet se lehet vele fizetni.

De dolgozni sz.ré-h.gyé,azt lehet!

2012. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi értékbe kapunk Böske utalványt, de nyugodtan oda adhatnék KP-ban is... Szánalmas egy rendszer ez IS...
2012. júl. 8. 16:24
 4/4 anonim válasza:
100%

Az ERZSÉBET utalvány egy nagy sz...

Megalázó még ,ahol lehet is fizetni vele ahogy válogatják

,hogy mit vehet belőle az ember.

Nevetséges , hogy még egy üdítőt vagy kekszet sem fogadnak el vele.

Nem jó kedvében vásárol vele az ember inkább adnának rendes fizetést akkor nem kellenének ezek a jegyek, amivel csak a gyártó jár jól.

Mi lesz ha a családi vagy a segélyek egy részét is ebben adják még egy pelenkát vagy szappant se vehet az ember.

Szégyen aki ezeket kitalálja.

2012. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!