Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nálatok mi a napi menű ilyen...

Nálatok mi a napi menű ilyen melegbe? Főztök? Ha igen mit? Vagy valami mást esztek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ma hideg sárgabarack leves , és lengyel karfiol volt a menü. Igen, minden nap főzök.
2012. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

2 naponta főzök mint máskor.

Van rendes kaja,bár igyakszem olyat amit nem kell tepsibe tenni,sokáig főzni,nem melegitem ezzel is a lakást.

És valamilyen gyümölcsből leve mostanában mindig van.


De van hogy vacsira megeszünk egy liter jégkrémet és ennyi.

(munkába itthonról visszük,igy rendeset muszáj főznöm)

2012. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rendesen van ebéd ilyenkor is, de nem minden nap főzünk. Próbálunk egyszerre nagyobb adagot (2 napra) főzni, vagy egyszerre többfélét. Így nem kell minden nap a hőségben a konyhába szenvedni, amíg fő a kaja.

És igyekszünk egyszerűbb, gyorsabb kajákat csinálni, a sütőt pl. most nem használjuk.


Ma pl. zöldségleves volt grízgaluskával és resztelt máj krumplival. Ez mind hamar meg van, így nem kell sokáig melegíteni plusszba a lakást. :)

17/L

2012. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor én is rövidre fogom: tegnap főztem tojáspörköltet nokedlivel, még ma is azt ettem.

Holnap főzök 2 napra rizses-húst csirkéből. Csak a csirkének kell főni, a rizs megdagad. Mellé karfiol leves, és kovi ubi + hűtött dinnye.

2012. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

rendesen van nálunk is ebéd

héten ezek voltak

h:zöldborsóleves, bazsalikomos csirkemell krumplipüré, koviubi

k:paradicsomos káposzta sült oldalassal, barackos piskóta

sz: bolognai(gombás-paradicsomos-darálhusos szósszal) reszelt sajt

cs:májgombócleves, káposztástészta

p: tökfőzelék sült virslivel, sajtos pogácsa

ma volt meggyleves, rizibizi baconbe teker csirkemell

holnap zöldségekkel és csontokkal egy csontlevest csinálok hozzá cérnametélt, petrezselymes krumpli halrudakkal, majonézzel, uborkasalátával meg valamilyen sütit

vacsorának volt

pizza, sajtos bundáskenyér paradicsommal, paprikáskrumpli koviubival, tojásos lecsó és húszsíros kenyér paradocsommal

jövőhétre tervbe van véve rizskoch, mákostészta, zöldborsóleves, öntöttkarfiol, lecsó, paradicsomos húsgombóc, töltött paprika, barckrémleves, petrezselymes krumpli rántott cukkinivel

2012. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!