Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem lehet ebből bajom? (renget...

Nem lehet ebből bajom? (rengeteg citromos víz fogyasztás)

Figyelt kérdés

Mióta ez a tomboló forróság van, rengeteg citromos vizet iszok. Úgy kell elképzelni, hogy minden pohár vízbe belelöttyintek egy jókora adag citromlevet.


Ha simán iszom meg, 5 perc múlva garantáltan szomjas vagyok. Cukros nem vagyok - mármint cukorbeteg. Nemrég voltam vérképen,minden negatív.



2012. júl. 9. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyomrodat kicsit próbára teszed, egyél is kekszet legalább az ivásokhoz közeli időpontban. És szerintem mérsékeld egy picit, később jelentkezhet gyomorprobléma a mértéktelen citrom fogyasztástól, de ha ez csak erre az időszakra vonatkozik akkor szerintem nem probléma.
2012. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1-nek: a napokban kőkemény fizikai munkát végeztem,favágás, egyedül + a szomszéd telkének teljes aljnövényzetének kiirtása: ugyanis utóbbival(a szomszéddal) megállapodtam: őt nem érdekli a telke, vagyonnak tekinti, amiből majd ha belépünk az eurózónába, nagyot akar egyszer kaszálni rajta(szerintem már csak a fia fog, vagy inkább az unokája, de ez nem az én dolgom) , szóval visszatérve az eredeti gondolatmenethez: abban állapodtam meg a szomszéddal, ha kiírtom az aljnövényzetet, enyém a rajta álló összes, korhadó fa,ami kb.200 m3.(ha meg kellene vásárolnom, elég tetemes összeg lenne,így meg ingyen van...)


És izzadtam, mint egy ló.

2012. júl. 9. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz gong a citromos vizzel,mondjuk 3 liter vizbe 1 deci citromlé rendben is van.ha meg citromból facsart citromlevet használsz,úgy még jobb!


ja és gratulálok a faszerzéshez,ügyes voltál! :))

2012. júl. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Cukrot sose teszek ebbe... mármint a citromos vízbe... ezért nem neveztem limonádénak...
2012. júl. 10. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!