Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételeket kell ennem,...

Milyen ételeket kell ennem, hogy sikeresebbek legyenek az edzések?

Figyelt kérdés
Milyen ételeket kell ennem, hogy sikeresebbek legyenek az edzések? (úgy értem, hogy szénhidrát, fehérje... de a szintetikus fehérje porok az ki vannak zárva)

2012. júl. 11. 10:16
 1/6 A kérdező kommentje:
ja, meg tudnátok mondani olyan ételeket amiben vannak ilyenek?
2012. júl. 11. 10:18
 2/6 Cristian1997 válasza:
Meg tudod mondani, hogy a fehérjepor miért szintetikus?Ezek szerint a csirkemell, és a tojásfehérje is szintetikus?
2012. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mert más is van benne, nyilván a csirkemellben is,de én nem akarok porokat feloldva inni, meg ilyesmi
2012. júl. 11. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:
.. A fehérjepor nem szintetikus. Nincs még meg a technológiánk, hogy étkezési fehérjét szintetikusan előállítsunk, így jópár évtizedig biztos nem kell ezen aggódnod. De ha az is lenne, sem lenne baj. Előbb utánanéz, aztán zárogat ki.
2012. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én ezeket szoktam enni lehet hogy nem a legjobb de erőt ad és finom, változatosak is

igaz én lány vagyok de én is sportolok

reggeli változatosan

zabpehely olajos magvakkal és gyümölcsök és valamilyen tejtermék hozzá (általában joghurt/kefír vagy túró, ritkábban tej)

szendvics (rozskenyér/graham/barna/tönköly-mikor milyen van itthon) csirkesonka/pulykasonka, sajt, főtt tojás, körözött, sajtkrémek, dobozos hal és zöldség

melegszendvics-ugyanúgy mint a szendvicsnél csak arra szoktam még vágni gombát, hagymát, paradicsomot is vágni és oregánóval megszórom (ugyanúgy sonka, sajt)

rántotta(zöldségekkel szoktam készíteni, mexikói köret vagy gomba-hagyma, paprika, paradicsom, brokkoli (ennél is mikor mi van itthon) vagy simán tojáslepényt sütök és azt megtöltöt dobozos hallal vagy sajttal(van ilyen goylós azzal nagyon finom nagyon jól beleolvad)

tízórainak szoktam enni gyümölcsöket (tudom hogy ez nem helyes de nagyon szeretem őket, 4-5barack, 2-3alma, 6-8 sárgabracak egy hatalmas szelet dinnye, 0.5kilo meggyet simán megeszek

ebédre na ott minden van, anya főzz mindenből eszek ilyeneket szokott csinálni

leves mindig van általában zöldségleves, most sok gyümölcs és paradicsomlevesm ritkábban van lencseleves, gulyásleves(ilyenkor pulykából szokta csináln) tojásleves, sárgaborsóleves, raguleves, nagyon riktán halászlé

másodiknak heti 2-3 főzelék (ilyenkor most nagyon gyakori a tök-cukkini, paradicsomos káposzta, zöldborsó, zöldbab, sóska, spenót, de szokott lenni sárgbaorsó, lencse, krumplifőzelék is, feltét az általában főtt tojás, natur szeletek, köményes karaj, pulyka, csirke paradicsomosan lesütve, húsgombóc

vagy rizs/krumpli ilyenkor is natur szelet, húsgombóc, hagymás sült máj, sütőben sütött fasírt, tükörtojás, főtt tojás, sertésszelete hagymásan, lecsós szelet, vagy husikockák stb

szokott lennei most sokszor tojásos lecsó, lecsós szelet rizzsel, krumpli/paradicsom/cukkini darálthusos-rizses keverékkel töltve, paprikáskrumpli, rakottzöldségek(paradicsom-krumpli-spenót-tojás-darált hús vagy sjat)

szokott lenni töltött zöldség(fűszeres túró, sajt)

hát kb ilyeneket szoktunk enni

desszertnek túrógombóc, tejbegríz, rizskoch, husos pite, husos palacsinta, gyümölcsös piskóták, bociszelet, kapros-túrós pite, rétesek, mákosguba tsb

vacsorára mindig azt eszem ami mardat az ebédből avgy ha nem mardat akkor szendvics-sonkával, sajttal, halal, hússal, stb

vagy zabpehely joghurttal, körözöttel töltött paprika, pardaicsom stb

2012. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz, így már legalább tudom mit egyek ha meguntam az előzőt :D végre egy igazi válasz
2012. júl. 12. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!