Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meddig áll el a fagyasztott...

Meddig áll el a fagyasztott csirkemell?

Figyelt kérdés

Hónapok óta van egy csirkemell a fagyasztóba, most fogom kikapcsolni a hűtőt. A papírja szerint, 2012.03.14.-ig jó, de ugye még napokkal a lejárta előtt fagyasztva lett, nem használtam fel és el is feledkeztem róla.

Úgy tudom, a hús fagyasztóban sokáig eláll. Érdemes ezt megcsinálnom vacsira, vagy dobjam ki a francba?


2012. júl. 13. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fagyasztom 4-8 hónapot ír a csirkére, szerintem még simán jó, de nézd meg a címkét.
2012. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó még az! :)


Mi pl. többnyire akkor szoktunk húst venni, amikor akciós. Ilyenkor megvesszünk többet, főleg olyat, amiben látunk fantáziát és itthon szépen előkészítjük (megtisztítjuk, kicsontozzuk, ha kell) és külön csomagokba, ahogy fel akarjuk használni lefagyasztjuk. Van, amikor néhány hónapon keresztül ott van a hús a fagyasztóba, majd kivesszük és elkészítjük!


Soha, semmi bajunk nem volt még tőle, szerintem nyugodtan csináld meg a csirkemellet!

2012. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Közben a kérdés kiírása után rá is kerestem googleban, 8 hónapot meg ilyesmit olvastam, kiolvasztottam mikróban. Úgy tűnt, tök rendben van, szóval vacsihoz felhasználtam. :)
2012. júl. 13. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!