Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fagyasztott csirkemell?...

Justme123 kérdése:

Fagyasztott csirkemell? (testépítés)

Figyelt kérdés
Általában kisütöm előre a csirkemellet, mivel nem igazán áll el sokáig és nem mindig van időm főzőcskézni. Mostanában előre 1-2kg-t kisütök és napi adagokra osztva lefagyasztom. Aztán kiveszem a napi adagot a fagyasztóból megmelegítem és eszem is a rizzsel. Szerintetek ebből adódhat valami hátrány?
2012. márc. 6. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
önmagában a fagyasztás még nem is lenne gond bár persze jobb a friss hús. A gond ott van ha jól értem megsütöd lefagyasztod aztán nem tudom hogy fogyasztod de ha mikróba teszed akkor van igazán gond, mivel ez köztudott hogy a mikróhullámok megváltoztatják a fehérje kötéseit és valószinű hogy csökken is a fehérje tartalma a mikrózott kajáknak. Nem véletlen hogy jópár testépítő köztük Vörös Zoli is kerüli a mikrós kaját. Én személy szerint hónap elején megvásárlok jó pár kg csirkemellet és napi adagra fagyasztom le aztán este kisütöm bedobozolom és másnap viszem és hidegen megeszem. Próbál egy fél órát a sütésre szánni minden nap megéri.
2012. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!