Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egészséges rágcsálnivalók?

Egészséges rágcsálnivalók?

Figyelt kérdés

Nekiálltam olyan rágcsálnivalókat keresni neten, amik egészségesek. És nem utolsósorban, nem igazán járulnak hozzá, hogy kövér legyek, mint egy vizipaci :D

Viszont csak ilyen boltokat láttam, meg néhány bonyolult receptet...


Szóval egyszerűen elkészíthető, esetleg könnyen beszerezhető, olcsó dolgok? Vagy ne is reménykedjek? :D


Előre is köszi! :) Talán már volt kiírva, de attól még jöhetnek a válaszok, mert azt én nem találtam :D



2012. júl. 14. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyers zöldségek, és gyümölcsök, esetleg még az alma chips.
2012. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Natur joghurtba tegyél zöldfűszereket és mártogass bele vékonyra szelt sárgarépát, karalábét, zellerszárat, uborkát.

Süssél szezámmagos sütit, elkeversz egy tálban 1 csomag szezámmagot, adsz hozzá egy tojást, 1-2 kanál olajat, kis teljeskiörlésű tönkölylisztet, (mézeshez való fűszereket) kevés mézet és sütőpapírral bélelt tepsibe rakj kis halmocskákat, 10-15 perc alatt megsül az egészséges nasi.

2012. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon jó ötletek, főleg a joghurtos :)


Jöhetnek még! :))

2012. júl. 14. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg újdonság, a karalábot szoktam úgy felszelni, mint a szalma-krumplit, és azt nasiztam.

Most inkább 1-2 szelet görögdinnye a menő (több 90 %-a víz)

De lehet felcikkezni paradicsomot, kockára vágott uborkát készíthetsz kistányérra.

2012. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kölesgolyók, buláta, almachips, répagolyók, sütőben kisütött krumplikarikák, karalábészeletek, uborkaszeletek,
2012. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mogyoró, kesudió (nem sózott) :D
2012. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2012. júl. 15. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!