Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? :DD

Sokat ettem ma? :DD

Figyelt kérdés

szóval a kérdés szimplán unalomból lett feltéve..köszi..:)

reggel

-1 bundáskenyér

-2-3 pogi

-két gombóc fagyi

délben

-2 kanál gyümölcsleves

-1 őszibarack

délután

-2 virsli

-1 vajas lekváros kenyér

-szalonna+paradicsom

-kis szelet dinnye

14/L

52 kg

163 cm

sokat hízok ezektől?


2012. júl. 18. 18:15
 1/8 anonim válasza:
52%
Nem ettél sokat. Én fiú vagyok és 62 kiló, de 186 cm magas. Én nem hazudok ehetek amit akarok nem hízok semmitől. Amit te leírtál attól szerintem egy negyed grammot sem fogsz hízni. De hogy tudtál te szalonnához nyúlni meg dinnyéhez? Én utálom mindkettőt. Ja a gyümölcslevesnek is a levét szeretem.
2012. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kevés és nem hízol tőle főleg ha ilyen keveset mindenből :D

( én már éhen haltam volna :) )

2012. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első, jó hogy nem hízol semmitől, sovány lehetsz mint a fene.
2012. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első:

Nemszereted a gyümölcsöket?!o.o :D

Köszi a válaszokat.

Igazából még most szemezek egy somlói galuskával..'belefér az még':D

2012. júl. 18. 18:45
 5/8 anonim válasza:

Az is vagyok. Épp nyugodt szívvel eszek egy nagy tábla 300 grammos milka tábla csokit.

Igen a gyümölcsök 90% utálom ahogy a zöldségeket is és a zsíros húst is meg egy csomó mindent.

2012. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nem sok. Nekem fél napra nem lenne elég :)

Én amit minden nap megeszek az reggel 3-4 szendvics, délben egy nagy púpozott tányér valami ( ami éppen az ebéd ), délután megint csak egy púpozott tányér a déli kajából ,estére meg vagy megint 3-4 szendó vagy 5 tojásból tojásrántotta, vagy 5-6 virsli :D

14/f

64kg

175 cm

( persze vegyük figyelembe, hogy én fiú vagyok :) )

2012. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is fiú vagyok, nem nagyétkű.

reggel általában rántottát, szendvicset szoktam enni. Ez van 7.00kor. Már 10re megéhezek, akkor bekapok valami gyümölcsöt. Délben ebédelek, délután háromkor már megint enni kell vmit, este vacsi, plusz valami könnyű. 50 kg körül vagyok, nem tudok hízni,

2012. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kedves utolsó megértelek. Én az első válaszoló vagyok. eszek én is de nem hízok igaz van olyan nap hogy alig valamit. Hmmm kiérti ezt? sokan mondták már, hogy előbb utóbb őszesesek meg minden de azt csak a gyengék tudnak.
2012. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!