Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyon sokat ettem ma? :$

Nagyon sokat ettem ma? :$

Figyelt kérdés

-1 db túrós táska

-1 szelet piskótatekercs

-Kis adag tört krumpli fél szelet csirkehússal.

-Még 1 piskóta

-Saláta 2 szelet pirítós kenyérrel

-1 zacskó chips

Ez így nagyon sok??? Hízni fogok tőle? :$$$

17/L

167 cm, 50 kg.


2012. jún. 2. 20:52
 1/9 Mara Acoma ***** válasza:
46%

Szinte csak olyat ettél, ami hízlal......

Pl egy szelet piskótával nem laksz jól, de kb annyi benne a kalória, mintha megettél volna egy jó nagy adag rizst, párolt csirkemellel,salátával.

2012. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, tiszta cukor meg zsír. Hol marad a fehérje? Nem szabadna így össze-vissza enni.

Igen, gondolom általában is így eszel, ezért hosszú távon is így fogsz. Hiába papolnánk, úgysem mondanál le az édességről meg a chipsről.

2012. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem sok ez annyira...bááár.

De ne csinálj belőle rendszert:D


Mert akkor nem 50 kilós, hanem tonna donna leszel.

2012. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Holnap felkelsz és fogsz beleférni a nadrágodba! Ilyet nem csinálj többet...
2012. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy nap nem a világ! De ha tegnap is, holnap is, holnapután is ennyit és ilyeneket eszel, annak meg lesz az eredménye. Egy hónapban egyszer bűnözhetsz:)
2012. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aaaaj, köszönöm a válaszokat. :DD Holnap nem fogok ennyi édességet enni. ><" Chipset meg szilveszter óta nem ettem, annyira jó volt. :DD
2012. jún. 2. 21:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiség a sok, hanem hogy mit ettél. De igen, ez így rengeteg zsír és szénhidrát.
2012. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is megeszek ennyit mennyiségre simán, még többet is. Kalóriára nemtudom, sose számoltam, nem tudom miben mennyi van, nem is igazán érdekel. Elmondom én mit ettem ma: egy sajtos croisannt és egy kakaós csigát reggelire, ebédre meggyszószt pirított grízzel és sült oldalassal. Délután megittam egy fél doboz (azaz 250 ml) kaukázusi kefírt. Vacsorára grillcsirkét (egy combját) ettem krumplipürével és salátával, majd vacsora után majdnem fél kiló epret (az a fél kilós doboz, de valamennyi már hiányzott belőle) tejszínhabbal meg egy kis Nutellával. Semmit nem sportolok, sosem volt gondom az alakommal, 167 cm vagyok és 48 kg. Az étkezésre se nagyon figyelek, illetve ha ellen tudok állni, akkor nem eszek chipset, tényleg nagyon ritkán szoktam, de néha elcsábulok. Kerülöm a gyorséttermeket, de azért velem is megesik, hogy megeszek egy sajtburgert, de nem minden másnap. Nem iszok szénsavas üdítőket, csak gyümölcsleveket (persze tudom, ezek is cukros löttyök, de legalább finomak és nekem oltják a szomjam). Nem nagyon vagyok finnyás, megeszek egy ültő helyemben 2 tányér pacalt egy nagy szelet kenyérrel, szóval nagyon szeretem a hasam, de szerencsére ez nem látszik rajtam egyáltalán, egy gramm feleslegem sincs.
2012. jún. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ennyitől éhen halnék, pedig ugyanannyi idős vagyok, egy centivel kisebb és két kg-val nehezebb :DDDDD
2012. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!