Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol tudok légmentesen, esetleg...

Hol tudok légmentesen, esetleg vákuumosan zárható tárolót venni "fűszernek", ami elég kicsi?

Figyelt kérdés

Interneten nézegettem mindenféle tárolót növényi szárítmányokhoz, de amit külföldön lehetne venni, az nagyon drága postával, amit itthon lehetne venni az is drága postával. Érdekelne, hogy valaki nem tud-e valami jó helyet, esetleg webshopot ahol lehet venni a képekhez hasonló:

[link]


[link]


[link]


Szóval valami ilyet keresek. Előre is köszönöm



2012. júl. 22. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A Sparban lehet venni sűrített paradicsomot, ami kicsi, 80g-os (Dawtona). Árban nem ez a legolcsóbb (90 Ft körül van) sűrített paradicsom, de az üvege nagyon jó fűszertartónak, legalábbis nekem pont megfelelő méretű, nem olyan nagy, mint amilyeneket az üzletben lehet venni. Szóval én most ezt a sűrített paradicsomot pusztítom, az üveget kimosom, megszárítom, és mehet bele a fűszer. Időigényes mire összejön a készlet, de legalább van mibe tennem a fűszereket.
2012. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. júl. 22. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!