Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Természetes egészség? Napi...

Természetes egészség? Napi hányszor együnk és mennyit?

Figyelt kérdés

Nem iszok nem dohányzom, az lenne a kérdésem hogy milyen ételből kell sokat/többet ennem hogy erősödjek,megnőjek ?

csak természetesen akarok kinézni nem gyúrni meg nem erőmen lenni hanem átlagosan 90kg elérni napi 20 fekvőt nyomok és egy héten 3x futok, szóval olyan étel kéne ami hozzájárul ehhez (gyümölcs,hús,tej bármi amit mindig fogyasszak!?


2012. júl. 22. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A mit és mennyit egyélhez inkább belinkelek egy cikket:

[link]


A hányszor meg... Egészségügyi képzésre járok, mi ott most úgy tanultuk, hogy napi 5x-i étkezés kell. Hát nem tudom, én maradtam a háromnál :)

Pluszban fontos, hogy csak annyit egyél, amennyivel jól laksz, és ne annyit, amennyivel azt érzed, hogy úúúúr isten de teli vagy.

2012. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
3 óránként egyél. Vigyél be napi 2*testsúlykg gramm fehérjét, 5*tskg g. szénhidrátot. És olvasd el a Sárga kapszulát. -Egy testépítő-
2012. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!