Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem baj az, ha sok gyümölcsöt...

Nem baj az, ha sok gyümölcsöt eszem?

Figyelt kérdés
Vagyis tényleg sokat. Mindennap. Egyszer megettem köbö egy kilót, után rosszul is voltam, de amúgy odavagyok mindenféle gyümölcsért, most vacsoráztam és pluszban még eszem a második zöldalmámat. Reggelire is szoktam enni valamennyi gyümölcsöt. Meg nekem mostanában minden kajálás után kell gyümölcs. Lehet, sok a szénhidrát is benne, meg a cukor és nem kéne? Meg talán a gyomromnak se jó? Hat után amúgy sem nagyon szoktam már enni, mert nem is vagyok éhes...
2012. júl. 23. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod se tőle úgyhogy nyugodtan egyél sokat . A gyümölcsökben sok vitamin van ami kell a szervezetnek .
2012. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, inkább örülj a szenvedélyednek.Inkább ezt edd mint édességet.A sok rost és vitamin tartalma miatt egyébként egészséges.Egyed csak nyugodtan, de azért annyit ne hogy beteg legyél:))
2012. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyümölcs-fogyasztás nagyon egészséges, de mértékkel. Egyűltő helyedben azért ne egyél meg egy kg-ot, mert az egy kicsit sok munka a gyomrodnak. Egyszere 1-2 alma,vagy barack, vagy körte, vagy 5-6 szem szilva, 1 szelet dinnye, stb., tehát nem kell zabálni /bocs./.
2012. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 28. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!