Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A romániai kfc-kben is annyit...

A romániai kfc-kben is annyit ihat az ember amennyit akar?

Figyelt kérdés
nos voltam pesten az egyik kfcben és vettem egy pohár kólát és aszonták hogy ameddig ott tartózkodom korlátlan mennyiségű italt fogyasztahatók/szal teletölthettem a poharam ahányszor akartam :D jah és ez pont egy éve volt
2012. júl. 26. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én voltam Braşov-ban májusban, és a kfc- ben annyit ihattam, amennyit akartam. A McDonald's-ban pedig kétszer tölthettem meg a poharat. Pont úgy, ahogy Magyarországon. :)
2012. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a mekis részt nem vágom még egy mekiben sem töltöttem tele a pohoram másodjára és nem is hallottam erről viszont a kfcsnek örülök :D
2012. júl. 26. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak a KFC éttermekben lehet újratölteni a poharat.

A Mekikben meg a Burger Kingekben nem lehet.

2012. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De. Mekiben kétszer, KFC-ben akarhanyszor utantoltheted barmilyen uditovel. Legalabbis Româniaban igy mukodik ez. :)
2012. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minálunk a Meki megírta facebookon, hogy náluk nem utántölthetős a pohár.

Aztán ha te mondjuk oda mész és úgy töltöd újra akkor lopsz.

Meg nálunk szokták is nézni, hogy ki tölt egyszer rendesen.

Álldogálni szoktak mellette emberek ahol kinnt van az üditős automaták.

2012. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!