Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire ajánlatos olyan...

Mennyire ajánlatos olyan embernek zöld teát innia, aki egyáltalán nem akar fogyni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a zöld teát - az ízét, a méregtelenítő ill. egyéb jótékony hatásait-, viszont mindenhol azt olvasom, hogy zsírégető hatása is van. Elég vékony vagyok, nem tervezem a fogyást, bizonyos helyekről különösen nem szeretnék ( pl mellből ). Mennyire igaz a zsírégető tulajdonsága ezeknek a zöld teáknak?

#zöld tea #vékony ember
2012. ápr. 23. 14:40
 1/4 M_M ***** válasza:
100%

Nyugodtan igyad szerintem a zöld teát... Ha tényleg olyan zsírégető hatása lenne (ami nincs), akkor mindenki így fogyókúrázna fillérekből, hogy zöld teát inna egész nap...


Zöldtea egészséges, és finom is... Nem fogsz tőle lefogyni, ha rendesen eszel...

2012. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A zöld tea tényleg fokozza az anyagcserét, de nem olyan mértékben, hogy CSAK ezzel fogyni kezdenél.
2012. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megnyugodtam, hogy nem kell lemondanom róla. :) Köszönöm!:)
2012. ápr. 23. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sosem fogyókúráztam (egyébként is pipaszár vékony vagyok :D), egyszerűen baromi finomnak találom az ízét ezért fogyasztom nap mint nap.
2013. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!