Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételeket vigyek egy...

Milyen ételeket vigyek egy hosszab busz útra?

Figyelt kérdés

lehetőleg fogyókúrás ételeket/saláta tippeket írjatok. ami eláll kb 8-10 óráig.

köszi előre is. :)


2012. júl. 27. 10:44
 1/5 anonim válasza:
33%
dagadt vagy?
2012. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok dagadt. csak vigyázok a vonalaimra.és nem akarom magam egész úton szendviccsel tömni.
2012. júl. 27. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Répát pl rágcsálhatsz. előre megpucolod, szeleteled, ropinak kiváló
2012. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Én is zöldségekre gondoltam. Megpucolod a zöldségeket, összevágod és egy zárható dobozba teszed. Ugyanígy lehet gyümölcsöket is vinni, megmosod, kimagozod, ha kell, kisebb kockákra vágod és dobozba viheted is. Hogy ne barnuljon meg, egy kicsi citromlével locsold meg.

Azért a 8-10 óra elég sok idő, kell közben normális kaja is, úgyhogy szerintem vigyél magaddal szendvicset is. Csinálhatsz pl. tk. kenyérből szendvicset, az egészségesebb, mint a fehér kenyér.

2012. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

tonhalkonzerv van nagyon sokféle, hozzá saláta ezt otthon eltudod készíteni és egy kis ételdobozba simán elvan, uborka, paprika, paradicsom, saláta

zabpehely-kimérsz egy adagot ételdobozba teszed, mellé viszel 1-2 almát és van ilyen 2dl-es szója vagy rizstej ezeknek nem kell hűtés-csak hozzáöntöd, vigyél kanalat is:)

pufirizs tonhalkonzervvel, paradicsommal

2012. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!